Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki ?

Figyelt kérdés
A pasi gyakran kezdeményez, határozott személyiség de néha bolondozik pl meghúzza a hajam vagy piszkálja a hajgumim mintha ez normális dolog lenne. Erőteljesen a szemembe néz de bárkivel ezt teszi. Amit fúrának tartok, hogy amikor gondolkozik és messzire bámészkodik közbe felém néz nem tudom, ha engem néz vagy csak véletlen. Gyakran megdicsér kisebb dolgokért és szeret kihívások elé állítani mintha tesztelne. Szerintetek ő csak szimplán ilyen vagy mi járhat a fejében, mit gondoltok? Én 20 ő 29
2021. márc. 17. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
A kéretlen érintés neveletlenség, a megbámulás is az. Téged nem zavar? Talán tetszel neki, de kissé furának, éretlennek tűnik a srác. Remélhetőleg nem pszichopata. :D Még ha jóképű is, inkább kerüld el szerintem.
2021. márc. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha 29 évesen meghúzza a hajad és piszkálja a hajgumid, akkor az roppant gáz.
2021. márc. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abból, hogy nem hajtod el, arra következtetek, hogy a tahósága ellenére imponál neked a figyelme. (Lehet, hogy rajta kívül más észre se vesz, vagy ha igen, az neked nem tűnik fel?) A hajhúzogatás nagyon modortalan és tiszteletlen dolog, a zaklatással határos. Ha tetszel is neki, amögött valószínűleg nincsen komoly szándék, csupán szórakozik veled, legfeljebb kaland lennél neki. Talán csak egy érzelmileg éretlen kölyök. Akárhogy is vesszük, vagy éretlen vagy zakkant. Szerintem koptasd le.
2021. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajhuzogatas ovodaba volt divat a fiuknal mikor tetszett nekik egy lany. De "felnott" fejjel kicsit gaz. Neked meg ez imponal, ahogy az elottem valaszolo is irta
2021. márc. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem imponál, csak én is furának tartom, mivel tanár és sokan csak a "kemény " énjét ismerik és van egy rejtett gyerekes oldala amit nyilván vicces szituációkban tesz és nem csak a semmiből.
2021. márc. 19. 23:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!