Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatnék a rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnék a rólam kialakult képen? És érhetném el diszkréten, hogy érdekeljem mint nőt?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy férfi kollégám, néhány évvel idősebb ugyan. De már az elejétől vonz mióta ott vagyok ritkán találkozunk, havi 2-3x.De igazából szinte csak a munkáról van szó azidō alatt. És mivel zavarban vagyok sokat szerencsétlenkedek is és tök béna vagyok előtte, így szerintem elkönyvelt ilyen kis nyominak. Pedig az elején még iszonyat kedves volt, most már csak olyan semmilyen.
2021. márc. 18. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Független a pasi egyáltalán?
2021. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

A munkádat látja a személyes találkozókon kívül is?Ha igen, nincs gond, abból le tudja venni,hogy értelmes vagy.

Ha személyesen találkoztok készülj fel előre, legyél magabiztos abban amit biztosra tudsz, és próbáld félretenni a személyes vonzódást amit tudom, nehéz, de nem hinném,hogy lehetetlen.

Nekem is van olyan kollégám aki szimpatikus pasiként is, nem akarok Tőle semmit, mégis kicsit zavarban vagyok ha beszélünk. Én viszont ráálltam arra,hogy pont azt mutassam Felé,hogy magabiztos és tájékozott vagyok a munkámban.

2021. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem látja a munkámat máskor, kisboltban dolgozom, és ő oda szállít.
2021. márc. 18. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdésre nem válaszolnál?
2021. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy független e.
2021. márc. 18. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor kezdésnek azt derítsd ki esetleg.
2021. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy te független vagy-e? Ezek az elsődleges kérdések amiket ki kell derítened és utána a következő lépés.
2021. márc. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!