Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Több, mint 30 éve ismertem meg ezt a férfit, akkor még tinik voltunk. Közös iskola, közös barátok, stb. Ez idő alatt (tiniként, 30 évesen és 45 évesen)5 alkalommal randiztunk. Mindig egy randi volt (csókok igen, több nem), utána volt, hogy évekig nem találkoztunk (távol lakunk egymástól, de azért a távolság nem áthidalhatatlanul sok). Felnőttként sokat beszélünk most is telefonon, chatelünk a randi óta is (egy hónapja). Ha nem írok felhív, keres. Nincs más nő a képben, ezt biztosan tudom, azt is, hogy önmagával vannak komoly (lelki) problémái. Ha mindig megkeres, ennyi idő után is, miért nem lesz mégsem több?
2021. márc. 18. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ő tudná megmondani.
2021. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha annyira tavol vagytok, honnan tudod, hogy nincs senki mas az eleteben? Nem muszaj annak komolynak lennie. Ha meg tudja magarol, hogy gondjai vannak fejben es nem tesz ellene, ne te akard megmenteni. Nyiss normalisok fele.
2021. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyunk távol (kb 50 km) és vannak közös ismerőseink).
2021. márc. 18. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Te adtad valami jelét annak, hogy vevő vagy a közeledésére, sőt - szeretnéd, ha közeledne?

Ha ennyi idő elteltével sincs párja, akkor félénk. Tarthat attól, hogy elutasítod.

2021. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is szoktam keresni, amikor újra találkozni akart velem, én javasoltam időpontot, amit munkára hivatkozva lemondott. Való igaz, hogy mivel nagyon fontos nekem, kicsit óvatos vagyok, félek teljesen kiadni az érzelmeimet, de azért igyekszem éreztetni vele, hogy kedvelem.
2021. márc. 18. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Konkrétabban közelíts feléje és amikor együtt vagytok, adj neki félreérthetetlen jeleket (rámosolyogsz, kecsesen hátradobod a hajad, egy arra alkalmas pillanatban pl. egy vicc, jó bemondás hallatán, enyhén megütöd a vállát, felkarját, mintha el akarnád tolni magadtól. Ugye, ismered ezt a mozdulatot?).

Bő 30 év ismertség után már többet megengedhettek magatoknak anélkül, hogy a másik nyomulásnak venné.

Sok sikert!

2021. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Közös ismerősnek miért kéne tudnia, ha valakivel összejár, vagy valakibe bele van esve? Ha meg hívni, meg keresni, rég lett volna valami, csak merné azt is mondani. Nem lehet, hogy csak jó barátnak tekint? Ha nem kérdezel rá konkrétan, lehet még 30 évig agyalni rajta.
2021. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!