Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez örültség vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez örültség vagy nem?

Figyelt kérdés
Van 1 haverom elég gazdag,azt mondta hogy ha beprobálkozok 100-nőnél az utcán,megszólitom őket és mind elutasit akkor ad nekem 1 milió forintot.Tehát ez ilyen fogadás féle lenne.De én amilyen félénk vagyok 1 nőt sem mernék megszólitani,meg utcán amúgysem illik ismerkedni.Mégha bele is mennék a dologba biztos hogy minden csaj visszautasitana.Ja akkor már megnyerném a fogadást tényleg.Menjek bele a fogadásba?
2021. márc. 20. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjél, de írass vele papírt róla, és dokumentáld a nők leszólítását. Legrosszabb esetben vagy csajod lesz, vagy pénzed, attól függ minek örülsz jobban.
2021. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Menj bele! Ennél könnyebben csak Mészáros Lőrinc keres meg 1 milliót. Legrosszabb esetben lesz egy nőd.
2021. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

"utcán amúgysem illik ismerkedni."

Ez hülyeség. Ha olyanhoz mégy oda akinek tetszel, nem lesz gon az utcai ismerkedéssel.

"biztos hogy minden csaj visszautasitana"

Ez is hülyeség. Pont olyan helyzet van, hogy rengeteg a kiéhezett nő.

Menj bele, igen!

Lesz majd olyan, aki rajtad röhög, hogy a teszkó parkolóban próbálsz csajpozni. De lesz olyan ia, aki azt mondja, ez tökös gyerek, még a teszkó parkolóban is tud felszedni nőket.

2021. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Még szép hogy menj bele, de leszólításonként adja az 1 millákat :D
2021. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
ebredj fel es allj le a kamukerdesekkel.
2021. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod a pénzt,akkor fullos nőket szólíts le,akik tuti visszautasítanak.
2021. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Spoiler alert: nem fog adni neked 1 milkát, ha fejre állsz akkor sem. De nyugodtan játszd a hülyét :D
2021. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"mind elutasit akkor ad nekem 1 milió forintot"


"Mégha bele is mennék a dologba biztos hogy minden csaj visszautasitana."


Tehát fejben már van egy millád. Ami amugy nincs, mert soha nem adná oda, csak h csinálj hülyét magadból.

Azért azt tegyük hozzá h 70nél már annyira belejönnél h lehet életed szerelme is köztük lesz és már megfelelően fogod tudni megszólitani, bejön majd neki a magabiztosságod és tökjólesz. Ez pedig többet ér mint egy milla, ő meg majd rágja a körmeit h milyen nőd lett. Sztem nyugodtan kezdj bele eleve.

2021. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!