Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, a nök mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, a nök mindig ugyanaz a néhány dolog iránt érdeklödnek?

Figyelt kérdés
Instagram, kutyák, étterem, vásárlás
2021. márc. 20. 12:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Engem egyik sem érdekel, kutyákat sem szeretem.
2021. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Mi bajod van bármelyikkel is?
2021. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
A kérdésed hatására nők milliói döbbentek rá, hogy nem is nők.
2021. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Mindig? Húha, akkor én vagy nem létezem, vagy nem vagyok nő. :D
2021. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2%
Mi bajod a kutyákkal? Szerintem a nők többsége inkább #traveladdict
2021. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%
És ha szeret utazni azzal mi a baj?
2021. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Ebből a kérdésből csak az látszik, hogy a nők mely szűk csoportját értékeled nőként.
2021. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hagytam ki az utazast de azt is imadjak
2021. márc. 20. 13:04
 9/23 anonim ***** válasza:
98%

Utálok vásárolni, instagramot nem használok, a kuytákat szeretem de sajátot nem akarok, étterembe meg évente párszor szívesen beülök, de amúgy nem érdekel. Tök más hobbijaim vannak.

Utazni meg nem csak a nők szeretnek, hanem minden nyitott, életrevaló ember. Egyéb ostoba általánosítás?

2021. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Nincs instám, szeretem a kutyákat, de kutyám sincs. Az étterem iránt nem érdeklődöm, hanem ha van kedvem és olyan alkalom van, szívesen beülök néha. Vásárolni utálok, inkább neten bonyolítom. Utazni mondjuk szeretek, mint nagyon sok ember nemtől függetlenül. Az érdeklődési köröm a filozófia, történelem, pszichológia, képzőművészet és szépirodalom. Ezek érdekelnek, a többi dolgot (utazás, vásárlás) csinálom vagy nem csinálom néha.
2021. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!