Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ugyanaz a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ugyanaz a két szitu, vagy melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ezen tanakodunk pár napja és nem tudunk dűlőre jutni, hogy vajon kinek lehet igaza. Vagy hogy melyik a rosszabb. A sztori:

" A barátnőmnek van egy nem túl jól működő kapcsolata, nehéz természetű a pasi, sokszor előttem is olyan szavakkal illette a barátnőmet, hogy én állítottam őt le. Persze, már kértem a barátnőmet, hogy hagyja ott, de szereti. Mindegy.

A barátnőm mesélte, hogy a telefonjában sokszor a környezetükben lévő csajok képei vannak lementegetve, szerinte a párja ezekre maszturbál is, mert elképesztő szexmániás, ráadásul az ilyen típusú lányokhoz hasonlítgatja őt is. Szólt már neki többször is, h ez neki rosszul esik, de az egyik fülön be, a másikon meg ki. A pasi nem veszi figyelembe a barátnőm érzéseit.

Pár napja a barátnőm bevallotta, hogy irkál egy nagyon kedves férfival és bár semmit nem akar tőle, a férfi is tudja, hogy párja van, viszont nagyon jól esnek neki a kedves szavai, hogy bókol és nő számba veszi őt.

A pasija valószínű megtalálta az üzenetváltásokat, mert hogy pár napja furán viselkedik vele. A barátnőm elismeri, hogy nem szép dolog, tudja is ezt, viszont úgy gondolja, hogy mivel a párja nem tiszteli, így nincs benne lelkiismeret furdalás, hogy enged a másik férfi bókjainak. Ettől függetlenül szereti a párját."


Eleve nem értem miért vannak együtt, de ha szereti akkor nincs mit tenni, beleszólni úgy sem lehet.

Viszont megértem részben a barátnőmet, hogy hiányzik neki egy férfi közeledése.

Tudom, elég megbotránkoztató kérdést tettem fel, mert kb. sorra fognak jönni a mondatok, hogy "értelmetlen az egesz kapcsolat., Minek vannak együtt?" Stb.de ezektől vonatkoztassatok el, kérlek. Arra lennénk kíváncsiak, hogy akkora nagy gond-e, ha ilyen kirekesztő helyzetben a nő nő akar maradni és elfogadja egy másik férfi közeledését CSAK beszélgetés formájában, testi kontaktus nélkül?


2020. márc. 15. 13:28
 1/7 Hellmano ***** válasza:
38%
Szerintem meg neked nem kellene ebbe belefolyni. Jobb kimaradni más magánéletéből hagyd őket, ha sérül valaki, majd tanul belőle és többet nem csinálja. Tanácsokat adhatsz, ha jó barátnőd, de ne akarj semmibe belefolyni konkrétan. Majd megoldják ők ketten hisz rájuk tartozik.
2020. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd egy idióta. Együtt van egy elnyomó, szar alakkal, akit elvileg "szeret", de azért mással flörtöl azért, mert a pasija egy f..sz.

Lehet mondani, hogy érthető, mert kedvességre vágyik, amit a partnerétől nem kap meg, de akkor miért nem hagy ott egy ilyen barmot? Jól pofán kellene vágni, hogy ébredjen fel.

2020. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Igen, nagy gond, mert a bókolós férfi érzéseivel kegyetlenül(!) játszik tudván, hogy nem fogja ott hagyni a szexmániás barátját.

Nappal fogadja a kedvességeket, majd este és reggel az ágyban a macsó barátja lerendezi. Á, de amúgy tényleg nem gáz

2020. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legtisztább lenne inkább egyedül maradni. Akkor annak a bókjait fogadhatná, akinek csak akarja.
2020. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem avatkozok bele, mert a barátnőm kérte, hogy írjam ki, mivel tudja, hogy regisztrálva vagyok az oldalra :)
2020. márc. 15. 16:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Állítólag a srácnak mondta még az elején, hogy nem ígér neki semmit, mert egyelőre képtelen otthagyni a pasiját. Ő ezt tudja.
2020. márc. 15. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiába állítjátok, hogy tudja, mert attól még reménykedik. Különben miért udvarolna? Itt nem is ezt a konkrét esetet ítélem el, mert ez egy tipikus szituáció, naponta ezerszer megtörténik. Az új srác majd tanul belőle, hogy mit, azt a fantáziátokra bízom...

A barátnőd pedig nem véletlenül maradt és marad továbbra is a faszival, gondolj erre is. Az pedig egy újabb érdekesség, hogy miért szeret neked panaszkodni, és miért kéri, hogy írj ki kérdést róla. A kettőből összerakhatod, hogy ő ezt az életet szereti. Azon is elgondolkodtam téged olvasva, hogy te azt hiszed, őt kényszeríti bárki is, ami persze nem igaz.

2020. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!