Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is szokás manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is szokás manapság 1-3szóban meghatározni egy ilyen kevésbé szerencsés 30as férfit?

Figyelt kérdés

Azèrt itt kerdezem mert itt olvasok számomra új szavakat incel,introvertált...

Kb az élete: munkája van szereti, de kicsivel átlag alatti jövedelemmel, lakhelyéhez számítva. Másod állásaival(tehát vannak) átlagosra tudja kikerekíteni.

Vett egy kertes házat(panel nem az élettere) a kertet kihasználja minimális haszonnal. A házon van bőven hitel. Házias a pasi.

Viszont csúnya(csúnyacska) nem szenvedélybeteg de az élet már nyomot hagyott rajta. 183/105kg tehát túlsúlyos.

Szóval se pénz se szépség max a jó lelke előny a csajozásban. Igényessége ingadozó. Vagyis nem nagy esélye van királynőt találni a palotájába.

Bár jól vezet,saját autója nincs a ház miatt.

Igazi barátai nincsennek akik voltak túl lépték a szintjét, kapcsolatban vannak vagy családosak.



2021. márc. 20. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos, középkorú férfi, aki egyszerűen él, egyszerű felfogású, így jellemezhető a legkönnyebben.
2021. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy foglalnám össze, hogy egy átlagos, túlsúlyos, magányos férfi.


Az incel amúgy azt INvoluntary CELibates kifejezésből jön, azt jelenti, hogy nem tudnak "nőhöz jutni", véleményük szerint csak azért, mert nem néznek ki elég jól és nem gazdagok, a nőknek meg csak az alfák kellenek. És ezt sokszor úgy élik ki, hogy online oldalakon, mint a gyakori is, szidják a nőket.


Az introvertáltság teljesen más, az nem egy rossz dolog, tulajdonképpen annyit jelent, hogy az illető befelé forduló, általában visszafogottabb, megfontoltabb, jobban szereti a kisebb társaságokat és néha szüksége van az egyedüllétre, hogy feltöltődjön. Sokan használják az antiszociális szinonímájaként, de ez nem feltétlenül igaz, egy introvertáltnak is lehetnek jó barátai, csak jellemzően inkább kevesebb, de azok mélyebbek.

Ennek az ellenpárja az extrovertált, aki meg kifeléforduló, szociálisabb, szeret nagyobb társaságokban is lenni, általában sokat beszélnek, kalandvágyók, spontánok és sok ismerősük van. Ez egy skála, nem végletekben kell gondolkodni.

2021. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha ezen az oldalon olvasol ilyen szavakat, akkor nem vagy valami művelt.
2021. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3as Más téren az vagyok,mérnöki diplomáról ép hogy lecsúsztam. Gondolom te nem tudod melyik a helyes fajtiszta és fajtatiszta közűl!
2021. márc. 20. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 válaszoló vagyok. Kiegészíteném az előző, tömör gondolatomat (instant leértékelés alert!).


Átlagos, középkorú férfi, aki egyszerűen él, egyszerű felfogású, és aki túl nagyra tartja magát, mint ami valójában. Emellett teljesen érdektelen helyesírási szabályokkal fárasztja a többi embert, a tudást végzettségekben méri, és emellett nárcisztikus jellemvonásokat jelenít meg a válaszában. Ha ez mind igaz rád, akkor máris meg van a megoldás, hogy esetleg miért nem vagy magaddal elégedett... Nem nekünk kell bebizonyítanod, hogy okos vagy, hanem magadnak és aki(-k) veled él(-nek). Mi csak megítélni tudunk téged az itt tanusított magatartásod alapján, de nem leszel se több, se kevesebb, ha ezeket kijelentjük rólad (esetleg tévesen). Ha megsértődsz egy számodra ismeretlen ember benyomására, akkor leszel kevesebb saját magaddal szemben.

2021. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem helyesírás.

Másreszt a 3as szerint buta vagyok, azt akartam bizonyítani mindenki másban okos.

2021. márc. 20. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:

De pont ez a lényeg, hogy nem nekünk kell bizonyítanod, hanem magadnak. Mi is elhisszük a magunk hülyeségeit, és te is és ezen nem lehet változtatni (kivéve, ha az illető manipulálható - és ilyenekből is van sok).


Az életed miatt pedig ne légy szomorú, ha szomorú vagy, mert ezt nem írtad, ha jól láttam. Próbáld meg a lezárások idején fejleszteni magad fizikailag és lelkileg is. Most van itt ennek az ideje, nyitás után főleg nem lesz hozzá kedved.

2021. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es. Akartam feltenni egy kérdést,csak nem sikerült megfogalmazni. Oda nem akartam leírni mindezt csak pár szóban.
2021. márc. 20. 17:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!