Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bárkit megkaphatnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bárkit megkaphatnátok, akkor is a párotokat választanátok?

Figyelt kérdés
indoklást is szeretnék az igen/nem mellé.
2021. márc. 23. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg volt feleségem, nem hagytam volna el senkiért.
2021. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel ő a párom. Ha nem így tennem minek lennék vele? Nem azert vagyok mert más nem jut, hanem mert őt választottam.
2021. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sok ember van együtt kényelemből. Csak nyilván ezt kevesen vallanák be, mert az az ő értéküket csökkentené. Sok ismerősöm van, akiken látom, hogy nem is szeretik egymást annyira, de megszokásból együtt vannak.
2021. márc. 23. 16:39
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Soha egyetlen partneremmel sem nincs ló jó a szamár is alapon voltam együtt. Tehát igen. Amíg velük voltam ők kellettek.

Így vagyok a férjemmel is.

2021. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
3# valóban igy van, de azok nem mi vagyunk (2es)
2021. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szerintem nem nagyon van olyan ember a világon, akivel ennyire jól összeillenénk. A párom nem hibátlan, de nincsenek is illúzióim, tökéletes ember nem létezik. Viszont az ő hibáival annyira kompatilibis vagyok, hogy a java része rettenetesen szórakoztat, a maradékkal pedig együtt tudok élni, szinte teljesen figyelmen kívül tudom hagyni, max. minimálisan bosszant. És ez fordítva is igaz.

Nagyon jól tudunk kommunikálni, jól működünk együtt, együtt haladunk előre. Szeretem a családját. Külsőre nagyon is tetszik. Soha senki mellett nem voltam ennyire felszabadult. Törekvő, humoros, intelligens, bármiről tudunk beszélgetni. Isteni a szex, ketten együtt jól keresünk.

Lehetne olyan párom, akinek több pénze van, lehetne olyan, aki helyesebb, lehetne olyan, aki ilyenebb vagy olyanabb. De olyan, mint ő, nem lehetne még egy. És engem ő így mindennel együtt boldoggá tesz.

Ha választhatnék is mást, ami alapvetően meg sem fordulna a fejemben, akkor sem lenne semmi garancia arra, hogy akár negyedennyire boldog lehetnék mellette.

2021. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Én váltanék, ha tehetném. Irigylem ezt a sok embert, akinek ennyire tökéletes a kapcsolata. Nekem kvára nem az.
2021. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7 akkor minek vagy benne? Gyerek?
2021. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Már csak azért is, mert "bárkinek" nem ismerem a belső tulajdonságait.
2021. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés, mivel most nincs párom. De ha végre megtalálnám, akivel kölcsönös lenne minden aligha hagynám el másért.
2021. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!