Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne az aranyos, visszafogott lányról, akivel ismerkedtek, hogy már rengeteg partnere volt?

Figyelt kérdés
24 éves korára 100+ pasival volt valamilyen kalandja, legalább ötvennel lefeküdt, volt köztük több külföldi, hármas, extrémebb dolgok.
2021. márc. 25. 22:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Beteg az agya.
2021. márc. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Ezt O mondta neked? Honnet az info? Az is lehet valaki rossz szinben akarja feltuntetni.
2021. márc. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon hasonló dolog történt velem azért szakított velem a párom úgy hogy meg sem kérdezett a dolgokról! és közös barátoktól tudtam meg hogy ez a valódi oka, mert volt egy srác aki nagyon összetörte a szívem és rossz színben tüntetett fel előtte. Én anno kapcsolatot szerettem volna és úgy is indult aztán kihasznált.. és most meg rossz színben tüntetett fel a barátom előtt (3-as szex meg ugyan ilyen dolgok) aki meg ezek miatt szakított velem úgy hogy meg sem kérdezett. Szerintem mindenképp beszéldd meg vele a múltban történt dolgok nem befolyásolják csak kiélte magát. Nekem is volt pár kalandom de rendesen fel lett fújva a dolog. Pletyka..
2021. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13

Kutyánól nem lesz szalonna.

Kapcsolatban az első összeveszésig leszel hü, vagy egy èvig.

Ha padlón lesz a kapcsokat vagy megunod jogy egy fasz jàr benned, az első adandó alkalommal félrekúrsz.

2021. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13 as vagyok. 14-es.. Erről beszéltem az előítéletesség egy embernek nem ennyiben merül ki a jelleme. Képzeldd volt katona barátom aki több mint fél évig nem jött haza én éppen akkor voltam egyetemista 1x sem csaltam meg pedig voltak próbálkozók de mivel szerelmes voltam és hiába adódtak közben problémák végig hűséges voltam. Nem lehet ennyi alapján megítélni egy embert. Azóta sem csaltam meg soha senkit és volt 5 éves és 2,5éves kapcsolatom de van mikor annyira összetörsz lelkileg és menekülsz és csinálsz butaságokat. De ha megismer valaki rájön hogy nem ilyen vagyok. Mindig hűséges voltam a pár hónapos kapcsolataimban és a több évesekben is egyaránt. Úgyhogy 14-es nagyon rosszul látod ezt a dolgot.
2021. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
Átlagos mai fiatal nő. Egyeseknek mindent szabad. Lotyóhoz méltóan kezelném, szerelmet kamuznék neki, párszor megdugnám aztán kidobnám valami kamu indokkal (nem érzem a kémiát, nincs meg a szikra, nem állok készen egy komoly kapcsolatra, stb).
2021. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Legrosszabb az ilyen szűzk&rva.
2021. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azért annyira nevetséges, amikor "eseménydús" múltú nők támadják a férfiakat, akiknek nem kellenek a "tapasztaltságuk" miatt...

Hölgyeim, van egy zseniális ötletem! Keressetek olyan pasit, akit NEM érdekel a múltatok!

Ja hogy azokról is kiderül, hogy nem akarnak már veletek komoly kapcsolatot? Hát igen, ez tényleg előfordulhat. Dehát felnőtt nők vagytok, vállalnotok kell a felelősséget a tetteitekért - ugye milyen jó, amikor ti is szembesültök ezzel? 😇

2021. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!