Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lejárattam magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lejárattam magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért fordultam hozzátok, mert kicsit elbizonytalanodtam magamban és, hogy jól döntöttem-e?

Tavaly véget ért egy hosszabb kapcsolatom, elég csúnyán!

A volt párom majdnem megcsalt engem, csak én hamarabb rájöttem és szakítottam.

Állítólagosan a másik ember nem tudott rólam. Én akkor felkerestem az illetőt, hogy tisztán lássa a helyzetet.

Azóta egy párt alkotnak, de most jön a csavar!

Megszakítottam minden kapcsolatot velük, viszont az exem folyamatosan keresett engem különböző formákban,hiába mondtam minden "zaklatásánál", hogy nem vagyok rá kíváncsi! Odáig fajult a dolog, hogy az utolsó alkalommal konkrétan leírta, hogy ő velem akar lenni, volna-e kedvem összejárni?

Felment bennem a pumpa és felkerestem a párját ez ügyben, persze bizonyítékokkal!

Tudomásom szerint azóta is együtt vannak és most én érzem magam hülyének, hogy biztos én vagyok az, aki csak szét akarta őket szedni, pedig ez nem igaz!

Én csak jót akartam ezzel, hogy a párja lássa, hogy ez az ember nem korrekt! Bár sejthette volna már abból is, ahogy az elején bánt vele, velem, velünk.

Most úgy érzem, hogy mind a ketten rajtam szórakoznak! Az exem azért, mert nem szakítottak, a párja meg azért, mert engem tart szánalmasnak! Pedig nekem ő már nem kellene, nem ez volt a cél! A bizonyítékokon is egyértelműen látszik, hogy ezek mind egyoldalú és kéretlen üzenetek voltak!

Már bánom, hogy szóltam, de úgy éreztem, nem akarom az exem hazugságainak a súlyát én cipelni a vállamon azzal, hogy én sem szólok, hiszen én örültem volna fordított esetben, ha engem figyelmeztet valaki, hogy vigyázzak.

Én már azon is gondolkodtam, hogy ők ezt direkt csinálják, hogy engem bosszantsanak, bár nem tudom, miért, amikor semmi rosszat nem tettem és nem is kerestem egyik sem a tavalyi incidens óta?

Szerintetek létezik az, hogy direkt rajtam szórakoznak, vagy csak ennyire vak lenne az illető?

Mar teljesen bánom, hogy jeleztem ezt az egészet, totálisan idiótának érzem magam.


2021. márc. 26. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a francba mindkettőt, és próbáld meg elfelejteni az egészet. Bármit csinálsz, csak magadnak csinálsz rosszat.
2021. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez már réges régen megtörtént. Mármint a tiltás!
2021. márc. 26. 21:22
 3/12 Hellmano ***** válasza:
35%
Mit érdekel téged, hogy mit csinál a barátnőjével és fűvel-fával megcsalja? Miért kell más életébe beleszólnod? Tudom neked keserű a dolog, mert téged is átbszott ez a srác, de nem kell bosszút állni emiatt. Egy ott rontottál, hogy nem tiltottad le egyből, hogy semmilyen formába ne tudja felvenni veled a kapcsolatot és ennyi. Neked savanyú a szőlő és csak a bosszú hajt, mert jól érzi magát az a görény exed a csajjal. Hiába írod téged nem érdekel...igenis érdekel , ha nem érdekelt volna azonnal tiltod és akkor nem tudott volna írogatni neked minden baromságot. Engedd el beszptad a sráccal nyeld le , majd legközelebb jobban figyelsz.
2021. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Először is én vagyok a férfi, nem tudom miért kell általánosítani az ilyen kérdések alatt, hogy csak a férfiak lehetnek hűtlenek!

Másodszor pedig elmondom akkor még 1x,hogy már a szakításkor letiltottam!

Azért álljon már meg a menet, hogy én töröljem magam a közösségi oldalakról, meg én változtassak telefonszámot azért, hogy ne találhasson meg. Azért mindennek van határa! Úgy gondoltam, elég egyértelmű voltam, amikor szakításkor letiltottam.

2021. márc. 26. 21:30
 5/12 Hellmano ***** válasza:
28%
Akkor cseréld fel az írásomban a női férfi szerepeket :D (nekem full úgy jött le, hogy egy lány sírása a kérdés, fel sem merült bennem, hogy férfi a kérdező...ezért kell odaírni, hogy F vagy N, de a többi részét tartom, amit írtam)
2021. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne jópofizz, hanem azt mond a hapsinak, hogy tartsa kordában az asszonyt, mert kellemetlen neked, hogy téged zaklat. Ez már elég ciki lesz nekik.
2021. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem tartottam a kérdés szempontjából fontosnak, hogy melyik szereplő milyen nemű. Talán pont emiatt, mert általánosítanak az emberek. Ettől elvonatkoztatva is lehet válaszolni, szerintem.

Igazad van, nem kellene evvel foglalkoznom, de ez egy kellemetlen helyzet nekem, hiszen próbálnám őket kizárni, de így nehéz.

Nem akartam bosszút állni, inkább a jó szándék vezérelt, meg az, hogy könnyítsek a lelkemen,meg talán az is motivált, hogy ennek hatására talán végre nyugalmamat lelem, és nem fog többet keresni engem. Az egészben már csak az bosszant, hogy valószínűleg most én vagyok az egyetlen negatív szereplő a szemükben.

Igen, valóban jobb lesz, ha nem foglalkozom ezzel a részével sem és mostantól egy spamre sem reagálok.

2021. márc. 26. 21:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig csak arra gondolj, hogy megérdemlik egymást! Csináltam hasonlót életemben. Szerintem az illetőnek azóta is megvan a kapcsolata, persze azóta is hülyének nézi, csak éppen helyettem talált magának más balekot. Nyilván engem is bánt valamilyen szinten, a te soraidon is érezni ezt... de örülj, hogy megszabadultál olyan emberektől, akik gyakorlatilag sz.. rba sem vesznek téged!
2021. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Próbálok így gondolkodni, köszönöm!

Kicsit még bánt, persze, ezt nem tagadom, hiszen én vele terveztem a jövőt. Nem is az fáj, hogy ő nem, hanem az, hogy inkább átvert engem és a hátam mögött intézkedett. Sok év, sok emlék, sok energia úgy érzem, mind hiába volt.

Ettől függetlenül tartom magam ahhoz, hogy nem fogadnám vissza, mert ilyen embernek többet nem szavaznék bizalmat, nem érdemli meg! Tehát nem az volt a cél, hogy szakítsanak, hanem hogy tisztán lásson az utódom. Mostmár tisztán lát, szíve joga, ha folytatja vele, csak bugyután érzem magam.

2021. márc. 26. 21:52
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában ilyenkor beetetik az új párjukat, hogy az exük elmebeteg ember, aki zaklatja őket. Ezáltal az új pasi alapból úgy gondolkozik rólad, hogy nem vagy normális. Tudom, hogy nehéz, de kérlek, ne vedd magadra.


Az okos más kárán tanul, a buta a sajátján. Az a férfi valószínűleg szerelmes, és nem látja a fától az erdőt. Idővel szerintem rá fog döbbenni, hogy neked van igazad, de magától kell erre jutnia.

2021. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!