Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lejárattam magam mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejárattam magam mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok van a sukinkban egy srác akivel régóta szemezünk meg néha elbaromkodunk. 2 hete volt egy buli ahol sajnos többet ittam a kelleténél és smároltam egy másik srácal is. Aztán ő jött oda hozzám és táncoltunk meg csókoloztunk. Azóta viszont nem keres.

Szerintetek teljesen elcseztem az egészet vagy helyre lehet még hozni?

Olyan lelki ismeret furdalásom van azóta,ilyen még sosem fordult elő velem.



#esély #égés #Lejáattam magam
2018. ápr. 23. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Hármas nyálcsere pipa

Nem értem, ha tetszik neked, te is neki, minek kellett még egy másik?


Próbálj meg te közeledni felé, ne várd, hogy keressen. Ha nem akar tőled semmit, majd a tudtodra adja.

2018. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezután most te jössz, ha van bátorságod ...majd a reakciója mindent elárul. De most hiába várod, hogy lépjen..én sem tenném. Finoman " közeledj" felé...
2018. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen után nekem nagyon csökken az érdeklődésem. Elveszi a kedvem. Igen, ezt elcseszted. Nehezen hozható helyre.
2018. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A másik srác hetek óta fütögetett,de semmi komoly. Egyáltalán nem érdekel,csak az alkoholra tudom fogni. :(
2018. ápr. 24. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!