Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő elteltével keresett meg az exetek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét.
2021. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Egy hét, majd másfél hónap, majd egy hónap, majd pár nap, majd minden nap. Aztán elegem lett a visszakúszási szándékából és blokkoltam az új számát is. :D
2021. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan aki néhány hét múlva, volt aki néhány év múlva, és volt aki sosem keresett többet...
2021. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fél hónap híján 2 év után. Nem vettem figyelembe, hiszen akkor egy másik kapcsolatban éltem már.
2021. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Az egyik kb 6 év után

A másik másfél hónap után, aztán megint 2-3 hónap múlva

A többi meg értelmes volt annyira hogy tovább lépett

2021. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresett.
2021. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki szakított soha nem kereset, bár volt egy kis lány aki mindig bejelölt facen úgy hogy volt kapcsolatom akkor, pedig ő dobot..
2021. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Két héten belül mind megkeresett.

Most volt egy szexkapcsolatom, a pasinak én vettem el a szüzességét, és azt mondta, hogy szerinte ami köztünk van pàrkapcsolat, és ő "szeret". Mondtam, hogy nem. Attól, hogy heti egyszer beszélünk, és összefutunk dugni, az nem párkapcsolat. Miután meguntam, hogy mindenkinek azt mondja, hogy mi együtt vagyunk megmondtam neki, hogy viszlát. Ez egy hónapja volt, azóta nem keresett. A "szakításra" is úgy reagált, hogy "Húzz a picsàba". Tényleg ennyit mondott, semmi többet. Pedig én nem mondtam csúnyát.

De ő "szeret". 🤣🤣 Azóta is a szerencsétlenen röhögök.

És igen, én leszögeztem neki az elején, hogy nekem nem kell párkapcsolat, ő ebbe bele is ment. Egyszer a közepén kb mondtam neki, hogy jó, megpróbálhatjuk a párkapcsolatot, amikor mondta nekem a dolgokat, de ugyanúgy maradtunk. Heti egyszer írtunk egymásnak, hogy fussunk össze és ennyi. Semmit nem kérdeztünk egymástól, nem tudtunk egymásról semmit szinte. Ekkor mondtam, hogy hát akkor ebből nem lesz párkapcsolat, ő meg bevágta a hisztit, hogy már pedig ez az, meg ő "szeret". 🤣

2021. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Változó, van olyan, aki a mai napig nem kopott le, van aki soha többet nem keresett. Legtöbbjük azonban néhány hét/hónap után felbukkant.
2021. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első egy kerek év után. A második sosem keresett újra. A harmadik egy hét után és össze is jöttünk újra :D
2021. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!