Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után a szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a szakító félnek ha leírom: őszintén szerettem és legszívesebben újra vele lennék. Kis idő elteltével ez még hatásos lehet? Nagyon szerette, hogy ragaszkodtam hozzá.

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hiszen szakított veled. Ne alázd meg magad.
2020. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak megalázod magad vele. Szép, hogy szerette, hogy ragaszkodsz hozzá, de ez amolyan narcisztikus attitűd: szerette, hogy szereted, mert jól esett neki. Valamiért csak szakítottatok, nem?
2020. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem igazán értem, hogy mi értelme van olyannal lenned, akinek csak azért van/volt veled, mert éppen még nem talált jobbat nálad.

De persze lehet írogatni ilyeneket, hátha gondol tőle valamire.


Javaslat: jelen időben írd, feltételes módok nélkül. Tehát: „őszintén szeretlek, és újra veled akarok lenni.”

És lehet építeni arra a ragaszkodásra is. Ki kell harcolni a találkozót.

2020. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mit akarsz ezzel elérni. Ha teljes megalázkodást, akkor hajrá, másra nem jó.
2020. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tehát egy hónap elteltével

ilyen szöveggel érdemes lehet próbálkozni?

Abban az egy hónapban nem keresett.

Én egyszer,de akkor felhívtam.

2020. máj. 5. 13:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtuk, hogy NEM. Mit nem lehet rajta érteni?
2020. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam,hogy talán lehetne még nála esélyem. Ha írok egy ilyet,mert látja hogy még mindig ragaszkodom hozzá.

Köszönöm a válaszokat! ☺️

2020. máj. 5. 13:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyannak aki nem akar semmit de a döntése ellenére "ràmàsznak", inkabb mégjobban taszito mint vonzo.

Szakitas utàn inkabb azt tanàcsos erösiteni a màsikban hogy megadod neki a szabadsàgot es tiszteletben tartod amit akar. Azaz max felszines csevegések irto ritkan neha egy egy kedves szo aztan hagyod élni es nem moszerolod.

Minel jobban tapadsz ilyenkor annal nagyobb az esélye hogy inkabb meg is utàl.

2020. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Plusz szerintem igy is tudja hogy barmikor elövehetne ha akar. Felesleges ezr közöni hogy rà vàrsz mint egy eldobhato ujrahasznalhato rongy
2020. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Minek akaszkodnál rá valakire, aki nyíltan nem kíváncsi rád (nem keresett = nem kíváncsi réd, a tettek beszélnek), akinek csak teher lenne a ragaszkodásod? Komolyan semmi értelme, semmit nem érsz el vele. Őt már nem fogja érdekelni, hogy te ragaszkodsz hozzá, maximum idegesíteni fogja. Még nem telt el sok idő, de ne azok agyalj, hogy hogyan keresd meg, hanem azon, hogy hogyan lépj túl rajta minél hamarabb.
2020. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!