Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz csinos, vonzó egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz csinos, vonzó egy nő?

Figyelt kérdés

Nők, ti mitől érzitek magatokat csinosnak? Relatív a vonzóságotok (pl. attól függ, milyen körökben mozogtok, milyen férfiakkal vagytok körükvéve, tőlük milyen visszajelzést kaptok), vagy abszolút vonzónak érzitek magatokat például Instagram modellekhez képest is?

Férfiak, milyen nők csinosak, vonzóak számotokra?

Átlagos adottságokkal ha valaki ad magára, kihozza magából a maximumot, az már lehet csinos, vonzó?



2021. márc. 27. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már öreg vagyok (40), hogy az instamodellekhez hasonlítsam magam. Nem is bánom, ebből a versenyből már kiszálltam.


A napi sportban, a diétában, a visszafogott sminkben és a szolid ruhákban hiszek.


Sokan csinosnak látnak, pedig az arcom egyáltalán nem szép.

2021. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Adok rá hogy ápolt legyek, noies, eleg jo alakom van az adott, de erdemes lehet rajta meg formalni. Magyaran megprobalom kihozni magambol a maximumot. Emmelett jol erzem magam a boromben, nem zuros az eletem, szoval a kisugarzas is fontos. Altalaban a nok dicsernek meg.
2021. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok: kiegészíteném a pár évvel fiatalabb férjjel, és 1, 5 évnél fiatalabb kisgyerekkel.


Ők tartanak igazán formában:)

2021. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az IG modellekkel sosem foglalkoztam, nem akartam hasonlítani rájuk, meg nem is nézegetek ilyen tartalmakat.

Amitől csinosnak érzem magam:

-ha jó formában vagyok, tehát elég vékony vagyok (sok nő nagyon szép akkor is, ha van rajta felesleg, de sajnos rajtam rettenetesen sokat ront még 3-4 kiló plusz is)

-miimálisan, natúran ki vagyok festve (alapozó, korrektor nem kell, meg színes smink sem, csak némi barna-fekete szemsmink)

-meg tudom csinálni a hajamat normálisan (na ez bukta az esetek jó részében :D)

-viszonylag nőiesen vagyok felöltözve (a nagyon "nőcis", vagy "szexi" ruhák nem illenek a személyiségemhez, de a kicsit slamposabb, merészebben fiús ruhák sem, így vhol a kettő között)


Nálam kb ennyi. Amúgy nincs példaképem vagy hasonló konkrét személy vagy stílus, akit utánozni próbálnék.

2021. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még én is próbálok erre rájönni. Szerintem csinos vagyok, elégedett vagyok magammal és szerintem a testalkatom már eléri az insta modell szintet, de a visszajelzés elég minimális azon kívül, hogy minimum 10 évet letagadhatok a koromból. Mondjuk fotogén az pont nem vagyok, sajnos.
2021. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy amellett, hogy jól nézek ki nem szálltam el magamtól, szerény vagyok.


26/N

2021. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a kedves, mosolygos nok vonzok, de en nem azoknak jottem be, akikkel mosolygos voltam, hanem akiknek kulsore bejottem amugy is.

A visszajelzesek mindig jol esnek, de a teli karanten idejen nem jutott belole sok...Ezert egyre tobbet kezdtem sportolni, mert rajottem, hogy akkor erosnek, szexinek erzem magam kulso megerosites nelkul is.

2021. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem akarok IG modellekre hasonlítani, mert a legtöbb mű. Én a természetesség híve vagyok, normális ruhákat hordok, szeretem a magassarkút, és szoknyát de van, hogy sportosan öltözködöm...

Akkor érzem magamat igazán vonzónak amikor a hajam normálisan áll, szerintem az is fontos.És persze, hogy legyen a nőnek önbizalma...;)

2021. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!