Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mikor, mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor, mennyi idő után mondjátok, hogy együtt vagytok valakivel?

Figyelt kérdés
Ismerkedtek, randizgattok egy lánnyal, akiért elég sok kompromisszumot hoztok, közös programokat szerveztek. Mikortól mondjátok azt, hogy kapcsolatban vagytok, nevezitek mások előtt is barátnőtöknek?

2021. márc. 29. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkinél más, én anno három hét után bújtam ágyba párommal, onnantól már biztos hogy hivatalosan is együtt voltunk.
2021. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg dicsekedni vagy szomorkodni kell
2021. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimondatlanul nem nyilvánvaló mindkét félnek, akk még nincsenek együtt.
2021. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes vagyok, szóval egyszerűen rákérdezek.
2021. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3, és ha az egyik fél már párjaként emlegeti, a másik viszont még nem mondja ki ezt így egyértelműen?
2021. márc. 29. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van kis szájuk azt beszéljék meg
2021. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen egyertelmu volt azokbol, hogy vitt a haverjaihoz, leginkább párként jelent meg velem, es ha nala voltam plejszaka es reggeltől jottek a haverjai is, tesói, mi is hozzájuk.

De amugy már első perctől ez ment azota, hogy találkoztunk megimsert, már akkor is vitt mindenhova magával es folyamat együtt voltunk.

Senkinek nem is volt kérdés, hogy mi járunk e:)

2021. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az utcán fogod a kezét vagy publikus helyeken öleled. Bemutatod a barátaidnak vagy családnak, stb.
2021. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából 2-3 hónap után kérdeztem meg, folyamatos találkozások után, hogy akkor ez innentől mind a kettőnk részéről párkapcsolat-e.
2021. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez mindig más, nem időben mérem. De ha minkettő máshogy hivatkozik a másikra, akkor biztos, hogy egyet akarnak?
2021. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!