Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rossz ez, hogy tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz ez, hogy tudom, hogy valakivel nem lehetek együtt soha, és mégsem tudom megakadályozni, hogy újra és újra belehabarodjak. Hol a kiút?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 13:56
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
70%

Annak a feltárása lehet a kiút, hogy vajon miért is idealizálod azt a személyt.


Nincs mit, 5ezer lesz.

2020. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tartsd vele a kapcsolatot. Ez meg egy ingyen tanacs:)
2020. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megprobalom elmeselni az en sztorimat, hatha tanulsz belole.


Van egy srac, masfel eve resze az eletemnek kb. Igazi sorsszeru talalkozas volt a mienk. Tavaly elott szakitott velem az exem, teljesen ki voltam borulva, azt gondoltam sosem fog nekem mas ferfi tetszeni. Aztan lepett be a hazibuliba Ő.

Mar akkor volt koztunk szikra. Rairtam, elkezdtunk beszelgetni, egyre tobbet es tobbet, majd kiderult, van baratnoje. de nem hagytuk abba a beszelgetest. Mikor en elkezdtem realizalni, hogy nem fog miattam szakitani a baratnojevel, akivel egyeblent sajat elmodasa szerint egy tragedia a kapcsolatuk, ő valahogy mindig visszajott, es visszagyujtotta a langot bennem. majd szakitottak a baratnojevel, reszben miattam. elkezdtunk azzal hulyeskedni, hogy akkor mostmar mehetunk randizni, aztan szinten nem lett belole semmi. nem beszeltunk par honapot, mikor talalkoztunk is csak ilyen fel-fel elszolasokkal kommunikaltunk. majd megint minden az elejetol. Folyamatosan jart hozzam, beszelgettunk nevetgeltunk, itt aludt, szorakoztunk azzal, hogy mostmar mondjuk el mindenkinek, hogy egyutt vagyunk stb stb stb, de amint komolyabb iranyt vettek a dolgok, mindig visszatancolt. konkretan ez ment 7-8 honapon keresztul. aztan jött egy srac, aki eszmeletlen kedves volt velem, lattam rajta, hogy erdeklem, egyebkent engem is erdekelt o. es valahogy az elozo kikopott. most probal kicsit a kuszob alatt visszacsuszni megint, de en mar erzem, hogy nem ugy banik velem, ahogx a masik.

ennyi idonek kellett eltelnie ahhoz, hogy rajojjek, imadjuk egymast, de ebbol sosem lesz kapcsolat.


miert nem lehettek egyutt soha? mi tortent vagy mi nem?

2020. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tovább kell lépj. Kösd le magadat valamilyen értelmes tevékenységgel, tanulással, sporttal.
2020. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mikeXxX ***** válasza:
Gondolom nő vagy! Gondolkozz férfiként racionálisan és akkor elhajtod a faxba! 40f
2020. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Melyikőtök nem tud a másikról lekopni?

Én túl akartam lépni, de időnként megkeres és nem enged el. Viszont rögtön utána ellök.

Hát én így nem tudok továbblépni.

Csak az maradt, hogy nem adok neki több esélyt arra, hogy utánam nyúljon. Fb-on, telefonban, e-mailben tiltottam, ha kell, akkor elköltözök, de még egyszer nem teszi ezt meg velem.

2020. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!