Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, miért csináljátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miért csináljátok? Társkeresők

Figyelt kérdés

Egy páran elkérték már az msn cimem, de fel nem vett végül egyikőjük se...

2. Ki van irva pár csajnak, hogy irj és válaszolok meg hasonló dolgok, de őkse válaszolnak semmit, pedig a levelet elolvasták.

Lehet ilyen helyen értelmes embert találni?


2010. aug. 20. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne csak a neten ismerkedj. Itt a névtelenségből adódóan elég sok a csaló. Lehet hogy nem is csajoknak adtad meg a cimed..
2010. aug. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet nem jösz be nekik akkor nem szoktak válaszolni ált.ha van fent képed ez ak érvényesül ink.
2010. aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenek a csajok. Húzzák az agyad. A fent lévő csajok nagy részének van pasija csak azért regisztrált, hogy a sok gagyi pasi jelölgesse.
2010. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Lehet ilyen helyen értelmes embert találni?"

Őszintén? Nem.

2010. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nos, tesómból kiindulva, azért nem írnak vissza, mert nem jössz be nekik. ő azoknak nem válaszol, akik nem megfelelő stílusban írnak, vagy nem az ő ízlésének megfelelőek.
2010. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én sem szoktam olyannak visszairni aki nem jön be...egyszer adtam meg egy srácnak az msn címem azóta sem beszélünk néha rámír aztán kilép...nem csak mi vagyunk ilyenek...
2010. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó!

De ha legalább rendesen megfogalmazta, akkor annyit csak illene irni, hogy bocsi nem vagy az esetem, szerintem :)

De és akkor mi a helyzet ah te kéred el, és megadom? miértnem veszed fel néha?

2010. aug. 20. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ugyanezt tapasztal már én is többször is és egyet értek veled. Az illem is kimondaná, hogy legalább válaszra méltassák az embert, még ha nem tetszik neki a srác, akkor is.

2010. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!