Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél nagy hátrány,ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél nagy hátrány,ha a pasi akivel ismerkednek,soha nem akar megházasodni?

Figyelt kérdés

Hátrány ez a nőknél,ha a pasi sosem szeretne megházasodni?

Az én környezetemben mindenki elvált az évek során és én sem akarok megházasodni,viszont sok nőnek gyermekkori álma megházasodni.

Vajon sok nőnél elvágja magát a pasi aki sosem akar megházasodni?


2021. márc. 30. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Nő vagyok, de soha nem álmodoztam esküvőről. Vagyunk így egy páran.

Én részemről tökéletesen megvagyok az együttélés szintjén, számomra nem a papírtól lesz jó a kapcsolat és nem egy óriási költségvetésű bulin akarom bizonygatni, hogy elkeltem 😁 Ezzel nem leszólni akartam azokat, akiknek a habos-babos esküvő életük célja, senki ne vegye magára.

2021. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem volt az álmom az esküvő sosem, és könnyebb a másiktól megszabadulni, ha nincs papír.
2021. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondok valamit!


1) Ha egy nő szeretne házasodni, akkor ez akadály lesz.


2) Ha egy nő nem szeretne házasságot kötni, akkor nem lesz akadály. Feltéve, ha szeretitek egymást és van vonzalom köztetek.


3) Ugye milyen okos vagyok?

2021. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok nőnél hátrány, sok más nőnél nem. Olyat kell keresni, akivel közösek a célok.


Amúgy az, hogy valaki szeretne házasságot, nem azt jelenti, hogy gyerekkori álma az esküvő, főleg a "habos-babos". Az esküvő engem speciel nem izgat, a házasságot viszont fontosnak tartom a kapcsolat szempontjából.

2021. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Nos, mivel a nők csoportja nem homogén, nyilván eltérő válaszok születnek majd. Személy szerint nekem fontos a házasság. Számomra ez egyfajta gesztus, hogy így is kifejezzük az összetartozást. Amennyiben a férfi nem akar házasodni, el tudom fogadni, azzal a kitétellel hogy akkor nincs gyerek. Mert én csak házasságban tudom elképzelni a gyerekvállalást.
2021. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tok folosleges meghazasodni. Nem egy papir miatt lesz jobb a kapcsolat. Valamint macerasabb, ha a ket fel megsem akarja fplytatni, es valniuk kell.
2021. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőknél biztos nem. De azoknál, akik szeretnének esküvőt (pl.: én) ott ez zavaró tényező lesz. Ellenben rengeteg nő nem akar házasodni, csupán őket kell megtalálnod.
2021. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!