Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak 30 felett inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak 30 felett inkább a pénzük miatt lesznek vonzók?

Figyelt kérdés

Már aki...

Mert ők is ugyanúgy öregszenek, mint a nők. Vagy a nőknek valóban jobban bejön az apusodó test, a ráncok és az őszes halánték, mint egy jó kis fiatal, 18-20 éves srác?


2021. márc. 31. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

28 vagyok, de egy 18-20 évestől lassan már minden jobban Bejön 😂

Amúgy sem kezdenék tőlem fiatalabb pasival, és egy 30as nem a pénze miatt lesz vonzó hanem mert a férfit látom benne és nem a kisfiút.

2021. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem jóval fiatalabbnak tartanak a koromnál, de így, bőven 30 fölött sem lettem sokkal vonzóbb a nők szemében. :)
2021. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem jönnek be jobban.
2021. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A nők többsége alapvetően a kicsit idősebbekre bukik, és hát rendben, 16 évesen még férfiasnak tűnhet egy 18-20 éves, de 25 évesen ugyanezek a srácok már inkább gyerekek a szemünkben.


Vagy te most hány éves lányoktól várod, hogy 20 évesek jöjjenek be nekik? Én huszonévesként mindig azt mondtam, a férfiak jóesetben olyan 28-35 között érik legszebb korukat.


Az én férjem 31 lesz, imádom, hogy tök férfias kinézetű, most egy 18 éves hozzá képest tényleg kisfiús.

2021. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy egészséges ember a korban hozzá illők társaságát keresi és képes hozzájuk vonzódni. Attól, hogy objektíve szebb egy fiatal test, én még ahhoz vonzódom, aki férfias, érett, megfontolt. És őt kívánom, a ráncokkal és az őszes halántékkal együtt.
2021. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

ez egy nagyon ostoba kerdes. szerinted 30 eves nokent a 20-22 eves, koliban lako egyetemistakbol kene valogatnom, akik heti tobbszor szetcsapjak (szetcsapnak, ha lehetne) magukat bulikban, es legnagyobb problemajuk a zh jegy? en is voltam egyetmista, tudom, milyen az.


normalis, igenyes ferfi 30-40 evesen meg kifejezetten vonzo lehet kuksoleg is, nem mindenki noveszt pocakot es kopaszodik meg automatikusan 30 felett. egyszeruen ez a korosztaly passzol hozzam, veluk van kozos temam, veluk lehet tervezgetni stb.

a mostani pasim valamivel fiatalabb, de nem 22-23 eves, de rajta is azt erzem neha, hogy kell meg neki par ev, h benoljon a feje lagya.

2021. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most megtudtuk, hogy a kérdező már 30 évesen úgy néz ki, mint egy elhanyagolt mikulás, földig lóg a sörhasa és ráncos a feje.

Köszönjük az infót, de szerencsére ez nem igaz minden 30 évesre.

Ne magadból indulj ki ;)

2021. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmitől sem lesznek vonzóak, még a pénztől sem.
2021. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a pénz miatt még sosem volt vonzó senki. Eszembe jutott egy ápolatlan, büdös, puhos cigány sok pénzzel. Inkább szex nélkül élek 60 évig, mint lefeküdjek valakivel csak azért, mert pénze van, aki taszít.
2021. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!