Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegényen de boldogan? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegényen de boldogan? Vagy ez csak demagógia?

Figyelt kérdés

A szegény alatt a nagyon szegényt értem.... rossz körülmények rossz lakhatás stb

De dolgozik és rendezett tiszta ember.


2021. márc. 31. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges.
2021. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
nem tudom, kinek mi a szegeny, de akinek alapveto dolgok hianyoznak az eletbol es minden honap vegen ugy kell osszekuporgatnia a penzet, nem engedhet meg maganak kb semmi (realisan nezve) elerheto dolgot, az nem lehet boldog szerintem. persze lehet jonni a kozhellyel, hogy nem ez szamit, de ha ugy kell kicentiznem a rezsire es kajara valot, az nem elet szamomra.
2021. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
A gazdagok mind suttyók!
2021. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik valaki de ő nagyon szegény rossz anyagi helyzetű, rossz körülmények között él. Én valamivel jobban èlek de annyira nem, hogy őt segíteni tudjam. Étellel és ilyesmivel szoktam de pénzzel nem tudom.
2021. márc. 31. 10:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb kapcsolatokat is tönkre tudja tenni, amikor a felek egyik napról a másikra élnek, nélkülöznek és hó végén már zabálni sincs mit. Se szórakozás, se előrelépés, semmi. Szóval szerintem egy darabig működik, hogy kuporgagjuk együtt a 100 forintokat, de hosszútávon nagyon nem.
2021. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem lehet akármekkora a szerelem, ha az alapvető dolgok nincsenek biztosítva, ha gondolkodni kell hogy hó végén mit eszel vagy ha elmaradás van a számlákkal, akkor mindent megmérgez ez az kilátástalanság.


A pénz nem minden, de pénz nélkül minden semmi. (sajnos)

2021. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell túlagyalni, majd hozza magával az idő. Ha szereted vele vagy úgyis, ez lehet szép idő, majdha kiábrándulsz belőle 2-3 év múlva, többrevágysz akkor dobbantasz. A lényeg, hogy ne szülj neki gyereket.
2021. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7 Sajnos nem vagyok abban a korban, hogy éveket elszórakozzak.

Emiatt is nehéz.

2021. márc. 31. 11:01
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan, hogy szegény de boldog. Elég egy ellenpélda, hogy lehet máshogy is élni, akkor máris megette a fene. Ki akar folyton csak lemondani, ma is csak párizsit eszek, pedig sonkát szeretnék. Egy idő után nem fogod észrevenni, hogy jé, nyílik az ibolya, hogy süt a nap. Napról napra létezni nem jó.
2021. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A szegény alatt a nagyon szegényt értem"

"De dolgozik és rendezett tiszta ember"


Na ilyen a világon sose jár együtt. Ha sokat nézegeted a facet egy egy idő után már profilkeprol tudni fogod, h szegény vagy gazdag az illető.

Szegény ember nem költ a ruhája, általában atlétaban valami olcsó sörrel a kezében. A háttérben meglatszanak a nagyon régi bútorok. A normálisabb anyagi helyzetben lévő (tehát, aki dolgozik és tiszta, rendezett) megadja a módját a fotoinak.

2021. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!