Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha nem lenne hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha nem lenne hol megoldani a szeretkezést?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ezt a kérdést egy másik kreálta”.

A helyzet az lenne hogy mindketten fiatalok vagytok, szülőknél laktok mindketten, nagyon az elején vagytok az ismerkedésnek, (de ez mellékes) és hát eljönne a nagy” este”.........

Csak szerintem ciki szülőknél lerendezni az “unoka legyártást” illetve ha az sem biztos hogy összeillenek, akkor felesleges bemutatni? Vagy én vagyok ódivatú”?

Ki hogyan oldotta meg?

Kommenteket is várok vélemény kifejtésként!!



2021. márc. 31. 21:05
A kérdező szavazást indított:
Kivennék egy albérletet (ha megtehetem).
Elvinném motelba azokra az estékre.
Elvinném hotelba azokra az estékre.
Inkább bemutatnám a szüleimnek”.
Elvárnám hogy a lánynál legyünk együtt.
Elvárnám hogy a fiúnál legyünk együtt.
Egyik sem jó.
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Az a véleményem hogy keress magadnak egy idősebb dolgozo not akinek van állítja és a szeretője lehet. A barátnőd meg jöjjön össze egy dolgozó lakásos idősebb pasival.
2021. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Búvóhely.hu Néhány órára!
2021. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

szexeljetek azután, amikor már érdemes bemutatni


fiatalon, szülőkkel lakva meg ne gyártsatok unokát a nagy büdös semmire.

2021. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Unokát gyártaniii...? Tejóég. Mondd, hogy csak bénán fordítasz virágnyelvre 😄

Mi nagyon szenvedtünk ebben a helyzetben anno egy barátommal. Hozzank nem jöhetett. Én hozzájuk nem mertem. Albira nem volt pénzünk. Aztan ahogy lett, cuccoltunk oda, mint a villám és soha többé szülői ház. Amúgy náluk szexeltünk eleinte amikor a szülei nem voltak otthon, és még nem ismertek. Aztán már olyankor is ha otthon vtak, csak "lábujjhegyen".

2021. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1# akkor a fiatalok ne is ismerkedjenek, csak a náluk idősebbel...?


2# 1000x köszi


3# Szerintem valamit félreértelmeztél...

egyértelműen nem gyerekcsinálás a cél... hanem annak gyakorlása, egyfajta irónia volt a mondatban.

2021. márc. 31. 21:20
 6/11 A kérdező kommentje:
4# köszönöm hogy elmesélted, igen eléggé bután fordítok” sajnos....
2021. márc. 31. 21:21
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Inkább csak azért írom, mert még senki sem említette: a természetben, kirándulás közben is lehet nagyon jókat szexelni, egy leterített takarón vagy igény szerint akár sátorban is.

Egyébként a közös albérletrt tartom a reális megoldásnak.

2021. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Béreljetek egy szobát, vagy a kocsiban csináljátok.
2021. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó időben a természetben, télire meg lehet bemutatni, ha komolyabbra fordul addigra. :)
2021. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinyitnak a hotelek/airbnbk, akkor ott, addig sajnos nincs ötletem. A pénz nem lehet akadály, egész jó kis airbnb garzonok vannak már hétköznap 5 ezer ft körül.
2021. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!