Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád, ha egy ilyen hekyzetbe csöppennél?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy szerelmed, minden tökéletes volt, de úgy tudtad, meghalt. Majd'belehaltál az elvesztésbe, de pár év után újrakezded az életed...és betoppan egy újabb szerelem, amire nem is számítasz már. Minden nagyon jó és szép...és egyszer csak megjelenik a régi szerelmed? Visszamész hozzá, vagy mát csak egy emlék és az újat szereted?
2021. ápr. 1. 12:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom , hogy ez a helyzet miként áll elő. megjátszotta a halálát a rokonai meg még kamutemetést is tartottak, meg hamisítottak halotti bizonyítványt? Vagy eltűnt se szó se beszéd ? Akkor meg elmegyek a rendőrségre bejelenteni az eltűnt személyt. Max azok meg mondják ha megtalálták , hogy megvan az csak nem veled.
2021. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A régit kb páros lábbal rúgnám fel, amiért abban a tudatban ringatott évekig, hogy meghalt.

Szmét gyökér az ilyen.

2021. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De ez eleve nem lehetséges, hiszen ha "minden tökéletes volt", akkor ott vagyok a temetésen, stb. Ha pedig eltűnt, minden követ megmozgatok, hogy rátaláljak.
2021. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!