Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez sértő részéről, vagy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez sértő részéről, vagy neki van igaza?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában az van, hogy én sokkal gyakrabban kívánom a párom, mint ő engem. Önmagában véve ennek sem örülök, de elfogadom, és amúgy is ő gyakran fáradtabb, mint én. A kérdésem lényege az lenne, hogy én csak úgy hirtelen, előzetes megbeszélés meg romantikus hangulat nélkül is simán letámadnám, de ő meg olyankor van, hogy meglepődik és elkezd röhögni. Nekem ez rosszul esik, olyan, mintha nevetséges lennék a szemében, ezt el is mondtam neki, de azt mondja, nem ellenem irányul, csak meglepődik. Van olyan, hogy egyszerűen így reagálja le a meglepő dolgokat? Van ebbe valami, hogy ilyen lenne, de számomra nem kellemes.

Ő a férfi. Régebben jobban benne volt az ilyen letámadós dolgokban, de amúgy akkor sem mindig.

Jogosan esik rosszul, hogy egy ilyen szituban elkezd nevetni? Meg amúgy tol is el magától vagy összegömbölyödik (komolyan).


Amikor eleve megvan a hangulat, meg valahogy úgy sejthető, hogy beindulunk egymásra, akkor minden rendben van, akkor beindul ő is de ha csak úgy hirtelen közeledek hozzá, akkor ez a vége. Én kicsit megalázónak érzem.


Volt már olyan, hogy meztelenül az ölébe akartam ülni, mert egyszerűen jó ötletnek tűnt, bár szex nem lett volna akkor azonnal, csak kíváncsi voltam, mennyire indulna be, aztán később akár folytatás is lehetett volna, de akkor is nevetni kezdett, összegömbölyödött, amolyan védekező pozíció gondolom és nem lett semmmi. Ha hozzányúltam, ellenkezett.

Lehet, hogy rossz ötlet volt és nem kellett volna, de máskor is volt hasonló.

Előfordult többször is, hogy kedvem lett volna csak úgy leszopni, akkor is ha nem kapok viszonzást azonnal, nekem ez is kellemes lett volna, de akkor sem hagyta magát. Mindig meglepődik, aztán ellenkezik.


Olyan is van mondjuk, hogy éppen akkor végez valami munkájával, én meg utána letámadom, mert szeretem spontán és amúgy is volt, hogy nehezen bírtam magammal, szóval lehet, hogy én vagyok a hülye, elvégre akkor pár perce fejezett be egy munkát, de én meg olyan vagyok, hogy néha nehezemre esik várni egész estig, ha amúgy 5 perce nap közbe is lenne. Akkor például tényleg megelégedtem volna ennyivel, nem vágytam volna hosszú előjátékra, meg szexre meg ezekre.


Mi a baj velem? Az, hogy mindig rosszkor akarom?

Én eredetileg semmi problémát nem láttam abban, hogy két teendője között (amit úgyis otthon végezne és amúgy senki nem látna minket) kényeztessem egy kicsit.


Már lassan nem fogok kezdeményezni soha, mert meguntam az egészet.



2021. ápr. 1. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Vannak olyan pasik akik szeretnek inkább "vadászni",ertsd ezt kapcsolaton belül is. Es az ölükbe pottyano nők nem vonzók.

Vannak akik ugyan élnek szivesen a lehetőséggel mikor felajánlkoznak az amugy is kéznél levő nők, de vannak olyanok is, akiknek nem ettől nő a nő.

2021. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Kicsit pincsis a styl igy. de ez rengeteg más pasinak bejön viszonz.
2021. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy szeretjük egymást, nincs köztünk konfliktus, meg harag. Csak ez az egy dolog van, ami zavar engem. Együtt élünk és amúgy én épp ezért azt gondolnám, hogy használjuk ki a lehetőséget, hogy többet vagyunk együtt meg mindig van privát szféránk (korábban ez gondot jelentett) és ennek ellenére ő nem kezdeményez többet és ilyen elutasító.
2021. ápr. 1. 12:32
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Ugyanígy vagyok, azzal a különbséggel, hogy ha kierőszakolom is a szexet, rám nem figyel, szinte magát dolgozom meg😅

Figyelj... Ha nem hatásos az elbeszélgetés, én a helyedben lelépnék. Főleg, ha még nincs gyerek

2021. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg azt hiszi, hogy téged csak a szex érdekel semmi más.
2021. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Mióta vagytok együtt és hány évesek? Azért az, hogy szinte mindig ez van, ha te akarod, elég gáz. Meg az, hogy eltol. Biztos keresnék egy olyat, aki az én vérmérsékletemhez passzol.
2021. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Nalunk is mas az etvagyunk. Megbeszeltuk, elmondtam hogy ez zavar es o valtoztatott rajta. Beszeld meg vele.
2021. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk együtt. 10 év korkülönbség van köztünk, én 24 vagyok, ő 34. Lehet, hogy ez a gond? Én nem hiszem.


Olyan előfordul, hogy este jobban van kedve. Akkor van, hogy magától felhozza a témát, de sajnos még így sokkal jobban kívánom én őt, mint fordítva.

Meg nap közbe mindig el van foglalva valamivel. Home office munka, evés, házimunka, tennivalók és erre gondol csak egész nap.

2021. ápr. 1. 13:12
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Szegény, ezt tényleg irtó kínosnak és megalázónak érezheted az elmondottak alapján, sajnálom.

Mennyi pasi írja pedig, hogy imadják, ha a nő is kezdeményez, nem csak mindig ők. A te barátod nagyon nem ilyen: mintha zavarban lenne és nem tudná a helyén kezelni, hogy nem csak a férfi csábíthat, kezdeményezhet. Menekül és terel a nevetéssel, és az összegömbölyödés meg az eltolásod tényleg nem csak szimbolikus, hanem valódi távolságtartásra utal.

Lehetnek mögötte érdekes (szakmai szemmel [pszi. vagyok]) elfojtások, amiken ha akar, dolgozhat, de te ezzel nem sokat tehetsz. Vagy felveszed a préda szerepet és kiprovokálod, hogy kezdeményezzen, vagy passzív maradsz és akkor szexeltek, ha magától jön ezzel, vagy más partnered lesz.

A hiba nem a te készülékedben van, egyszerűen nem passzoltok a jelenlegi felállásban.

2021. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ebből az jön le, hogy szimplán mások vagytok. Nem érzem hogy bármelyikőtökkel gond lenne, egyszerűen ilyen a viselkedésetek, ilyen a szexuális étvágyatok.


A legtöbb ember szerintem nem úgy viselkedne mint a párod (bár nem ismerek mindenkit nyilván), de biztos nincs egyedül és sokaknak szintén nem jön be a spontaneitás.


Sokaknak viszont bejön, pl. az én fantáziám rögtön beindította, hogy még jobban húznám a barátnőm agyát egy kicsit, hogy annál is jobban beindítsam és még vadabb szex legyen belőle.


Változni nem fog a helyzet, ő ilyen. Sem a kor, sem más tényező nem számít valószínűleg, belőle egyszerűen ezt váltja ki.


Próbálom elkerülni a szakításos tanácsokat, mert nem ismerjük a másik életét, de nem tudom hogy itt van-e más lehetőség, annyira különböztök ebben. Te nem erre vágysz, így hiába vagytok együtt 4 éve, előbb-utóbb más pasik fogják a fantáziád beindítani, hisz vágyaid vannak, amiket kiakarsz elégíteni. Ő ezt nem tudja megadni.

2021. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!