Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj olyan képet rak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj olyan képet rak ki instagramra, amin én is szereplek, pontosabban mellette állok a társaságban kb. egy párnak is lehet minket nézni akkor bejövök neki? Lányok esetleg mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Ez már egyébként több éves kép, instagramon nem is követett be, csak arra figyeltem fel, mikor egyszer csak felrakta ezt a képet. Aztán lehet csak annyi hogy ő jól néz ki a képen azért választotta ezt,nem tudom.

#kép #csaj #insta #szereplek
2021. ápr. 4. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak tetszik magának azon a képen. Ne láss bele többet. Ha tetstenél neku, annak más jele is lenne.
2021. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
észre sem vette, hogy rajta vagy a képen.
2021. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Maganak tetszik szerintem is. Mondjuk illene megkerdezni.
2021. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
az ilyen nők észre sem vesznek mást magukon kívül, nem kell aggódnod hogy rád startol. Viszont ez at " instagramon nem is követett be" dolgokat meg el kellene felejteni , mert nem a valóság, ha be is követ valaki akkor tetszel neki szerinted?
2021. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínüleg tényleg magának tetszik. Nem kérdezem meg, mert nem is magyar illető, egyszer találkoztam vele buliban, akkor táncoltunk, de aztán mintha mi sem történt volna. Csak az volt a furcsa hogy kb. 7 év után felrakja ezt a képet.
2021. ápr. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!