Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi ezt csinálja, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ezt csinálja, az tetszésre utal?

Figyelt kérdés

Ha valamilyen indokkal kicsit közelebb hajol és a nő arcát nézi.

Azért jutott ez eszembe, mert több férfinél is észrevettem ilyet és mindig az volt a megérzésem ezekben az esetekben, hogy ez tetszésre utal.

Olyan esetekre gondolok, hogy egyértelműbb legyen, mikor mondjuk mondom, hogy a naptól előjöttek a szeplőim, mire a férfi megjegyzi, hogy na hadd nézze azokat a szeplőket és kicsit közelebb hajolva nézi az arcom (persze nem zavarbaejtően, vagy kínosan hosszan). Vagy másik sztori, mondom, hogy nem volt időm rendesen elkenni a fényvédőt az arcomon, úgy siettem, erre pedig szintén mondja a férfi, hogy hadd nézzem, hogy sikerült és megint közelebbről megnézi az arcomat.

Ilyesmikre kell gondolni. Hangsúlyozom nem ugyanarról a férfiról van szó, a kérdés általános. Ez a vonzalom jele nálatok, fiúk?


2021. ápr. 4. 17:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem, hogy ilyenkor mindig olyan “játékosan”, vagy kedvesen mosolyognak.
2021. ápr. 4. 17:42
 2/10 A kérdező kommentje:
Senki?:(
2021. ápr. 4. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, egyertelmuen.
2021. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2021. ápr. 6. 16:07
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem egyértelmű, lehet csak kedves és ellenőrzi,hogy jól eldolgoztad-e a krémet. Én ezt egyértelműen nem mondanám annak, ha sokat ér hozzád vagy keresi a társaságod akkor azt mondom, hogy igen.
2021. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha azt mondod, hogy úgy viszket a nunusom, hidd el arra is odahajolnak, mivel te kreálod a helyzetet.
2021. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kreálok semmit, nőknek is ugyanúgy mondok ilyeneket, ők ezekre mégsem hajolnak közel.
2021. ápr. 7. 09:53
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Érdeklődés jele. Már csak azért is, mert szerintem a férfiak annyira nem érdeklődnek a kencék iránt. Bár tény, hogy ezzel picit provokálod őket, de biztos kedvelnek, ha ennyire jól esik nekik megnézni téged közelebbről.
2021. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem Te már ezt eldöntötted magadban, és ezt szeretnéd visszahallani
2021. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamat kellene mondjam, ez nem érdeklődés. Magamtól szoktam ilyeneket csinálni ami elég árulkodó, de ha Te mondod, és utána nézi meg, szerintem abban semmi ilyesmi nincs.
2021. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!