Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok megtudnátok bocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok megtudnátok bocsájtani később azt ha ismerkedéskor a férfi hazudik nektek?

Figyelt kérdés
Ha srác azt vallja, mutatja magáról eleinte hogy nagyon szegény, 30 éves otthon él szüleivel, közmunkás, randira biciklivel érkezik, de később kiderül hogy tele van pénzel saját háza menő autója van?
2021. ápr. 3. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Álmaidban :D
2021. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Hazugságot nem bocsátok meg, de nem is jövök össze egy közmunkással. Az nem baj ha otthon lakik vagy biciklivel jár.
2021. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
3-as miért nézed le a közmunkásokat ?
2021. ápr. 3. 12:36
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem nézem le, csak nem kell párnak. Nekem is vannak diplomáim, bármikor találok valamilyen munkát, még ha átmenetileg nem olyan jót is. Budapesten élek, aki diplomásként itt közmunkás, azzal baj van.
2021. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"bármikor találok valamilyen munkát"


mert a közmunka nem munka?

2021. ápr. 3. 12:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azonnal otthagynám. Ha már a legelején hazudik nekem, biztosan fog még, akár nagyobb és fontosabb dolgokról. Ezzel minden bizalmamat elvette, enélkül pedig feleslegesen kezdenék vele kapcsolatot.
2021. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hazugság után otthagynám
2021. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ha csak ennyire képes, akkor nincs sok közös bennünk.
2021. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Örömmel tölt el azt olvasni hogy nektek nem számít a pénz. De az igazság az hogy a legtöbb nő örülne ha ez kiderülne és lesz@rná hogy hazudtak neki és nem hagyná veszni a nyertes szelvényt. Miért nem lehet ezt már beismerni nem értem :D
2021. ápr. 3. 13:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kezdek el imádkozni hogy az ilyen pénzközpontú p*csök engem elkerüljenek nagy ívben.
2021. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!