Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Tetszik nektek ez a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tetszik nektek ez a nő?

Figyelt kérdés

[link]


Az arca mennyire jön be nektek? 10-ből hány pont?

Kezdeményeznétek nála ez alapján, mennyire szimpatikus?

Mennyire találjátok szépnek?

Nekem elég tökéletesnek tűnik az arca. Nem azt mondom, hogy biztosan a legszebb, de az arca egyik részére se mondanám, hogy valami hiba lenne rajta.



2021. ápr. 6. 13:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
6/10 - nem rossz. Nem annyira szép, inkább cuki...
2021. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
en 10-bol egy eros 5-ost adnek, mert nem a legszebb, de nem is a legcsunyabb akit valaha lattam, nem tunik tul vidamnak a kepen. en szemelyszerint nem kezdemenyeznek nala. bocs ha rosszulesett, de ez az oszinte velemenyem.
2021. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Na ezért nincs nektek átlagos nőtök, mert ezt veszik átlagnak, csak mert nincs rajta 5 tonna smink és filter. Ennek a nőnek gyönyörű arca van, nagyon szép az arccsontja, a szeme, csak nincs kifeste és nem vág "dugni akarok" arcot.
2021. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem 6-7, látszik, hogy szinte semmi smink, hibátlan bőr, szép szemek, kellemes kontrasztos haj, de látszik, hogy mélyharapása van(vagy előreugró álla?), van valami közönséges, durva, kemény az arcában.


A kép maga borzalmas, ápolatlannak és szegénynek látszik.

2021. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

10/7

Talán kezdeményeznék.

Szépnek találom.

2021. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Nekem 3 max
2021. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
8 bár ez a kép nem a legelőnyösebb.
2021. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok látszik belőle.
2021. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%
7 honnan tudod, mennyire előnyös? Látsz róla több képet? Egy képből ezt nem lehet megmondani, lehet igazából nagyon széles, lefelé szélesedő arca van, furcsa orra, távol ülő szemei.. Ez kifejezetten egy előnyös póz a legtöbb embernél, keskenyíti az arcot, kiemeli a szemeket, az egyenes mosolyon is görbít, az orrot keskenyebbnek láttatja, sőt még egyenesebbnek is..
2021. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Azta, szerintem szép a lány. 10/7-8-at mondanék persze én lány vagyok. De kíváncsi lennék,hogy akik válaszoltak nekik ki a 8-9-10-es. Jó lenne ha linkelnének olyat, aki szerintük szép.
2021. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!