Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az online kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Szerintetek működik hogy a szerelmedet csak az Év pár napján látod?

2021. ápr. 6. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
nem. ez nem kapcsolat.
2021. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2021. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Átmenetileg igen, de hosszútávon biztos, hogy nem akarnék ilyen kapcsolatot. Szerintem egy idő után ezek a kapcsolatok elhalnak, egyszerűen online nem lehet fenntartani a lángot/érzelmeket. Telnek az évek és szinte semmi közös emlék nincs.
2021. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Sok előnyt látok benne a személyessel szemben. A következőt én is online fogom kialakítani.
2021. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11 voltam amikor elkezdtem wowozni egy lánnyal elég sokáig toltuk együtt szép lassan alakult ki a szerelem de aztán nem játszottam többet már:D
2021. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem működik hosszútávon.

Magam is tapasztalom, hogy ha tudunk találkozni, mennyire közel kerülünk egymáshoz, mennyire fel tudjuk egymást tölteni, viszont az egymástól távol töltött időben csak távolodunk és szenvedünk.

2021. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Abszurd hülyeség, és van valami beütésük azoknak akik erre vágynak.
2021. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Bármi lehetséges.
2021. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Online módon primitív egyszerű módon lehet partnert találni. Mivel nincs személyes aura jelenlét, így a mondatokkal, gondolatokkal nagyon könnyű "belehabarodni" a másik félbe. Filléres, értéktelen semmi, bár sok embernek nincs más lehetősége.
2021. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!