Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet kamutársat találni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kamutársat találni? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Mindenki ezzel szekál mikor lesz már kapcsolatom mintha az egyedülálló emberek selejtesek lennének. Amúgy aszex vagyok. Hol lehet aszex lányt találni hogy békén hagyjanak vagy olyat, aki akármilyen okból belemegy ebbe?

2021. ápr. 7. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok Pénz vagy keresel turelmesen aszex csajt.
2021. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerűbb kiállni magadért, amikor szekálnak, avagy elkerülni őket? Képes lennél bunkók hatására színjátékba kezdeni?
2021. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.


Nem feltétlenül. Ha csak "haverokról", "munkatársakról" van szó akkor simán (bár szerintem ők leszarják az ilyen helyzeteket, mint a kérdezőé), viszont rokonoknak már van, hogy mesedélutánt kell tartani. Nekem nagyanyám az egyetlen akinek hazudok ilyen téren, hogy ne cseszegessen, mert idegesítő és fárasztó.

2021. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3, ott a pont!
2021. ápr. 7. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Hostessügynökség, statisztaügynökség vagy aszex társkereső.
2021. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2021. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Budapest
2021. ápr. 8. 09:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!