Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet látni, ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet látni, ha két ember bejön egymásnak? Nem úgy értem, hogy a részvevők miből veszik észre.

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy kívülről milyen jelek vannak, amik alapján arra következtetnek mások, hogy ez több vagy több lehet szimpátiánál.

2021. ápr. 7. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ha a két fél mindig keresi egymás társaságát, vagy ha mindig egymást nézik - ezek lehetnek jelek. Esetleg ha sokat beszélnek egymásról.
2021. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Egymásra ahogy néznek vagy egymással beszélnek akkor már egyértelmű egy kívülállónak.
2021. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a lány, akivel a legtöbb időt voltam együtt, úgy ismertem meg, hogy mindkettőnknek volt 1-1 ismerőse, akik elhívtak minket (tehát, külön-külön). Amikor ott négyesben találkoztunk még a program előtt, akkor ők ketten elkezdtek csevegni, én nem meg ott maradtam kettesben a lánnyal. A hátralevő időt végig beszélgettük, poénkodtunk.


Majd vagy jó fél év múlva, mikor már mi javában együtt voltunk, akkor mondta az ismerősöm, hogy látták, hogy „na, ezek biztos össze fognak jönni”.

2021. ápr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!