Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből veszi észre egy kívüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből veszi észre egy kívülálló, ha két ember bejön egymásnak? Ti miből látjátok? Hogy viselkednek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Például közel állnak egymáshoz?
2020. júl. 9. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szemük, és az egymásra való tekintetük buktatja őket.
2020. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egymásra néznek, beszélnek.
2020. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt gondoltam, hogy simán észreveszem, aztán a közvetlen kolléganőm összejött titokban egy kollégával, és föl sem tűnt, pedig sokszor együtt beszélgettünk.
2020. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt vettem észre ha folyton együtt vannak, beszélgetnek stb. De sokszor a viselkedésük, a beszéd, az erintések, pillantások. Ezt sok esetben látni.
2020. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!