Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen szerintetek az átlagos nő, az átlagnál kicsivel szebb nő és a gyönyörű nő?

Figyelt kérdés
Mive ez természetesen szubjektív ezért jó lenne ha mindegyiket képpel szemléltetnétek!
2021. ápr. 7. 21:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
#3-nál szerintem a legelső a legszebb :D
2021. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%

Ismert emberekkel szemléltetem, hogy nekem mit jelentenek ezek a fogalmak.


Átlagos:

1.

[link]

[link]

2.

[link]

[link]


Átlagnál szebb(Jó csaj):

1.

[link]

[link]

2.

[link]

[link]


gyönyörű:

1.

[link]

[link]

2.

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

12.

De jó képek.

Milyen érdekes, hogy nekem a gyönyörű pont az átlagosnál linkelt színésznő, nem tudom hirtelen mi a neve. Ja Saoirse Ronan :) A sápadt, kecses kicsit vámpírszerű lányok.

A barnább bőrű jó nők meg valahogy hidegen hagynak, pedig elfogadom, hogy gyönyörűek.

2021. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
12# az ezzel a baj, hogy sminkben vannak a képen és beállított fotók. Ha engem kisminkelnek felveszek egy parókát és megborotválkozom belőlem is tudnak jó nőt csinálni..
2021. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
11%

14es, ne hitegesd magad légyszi :) mindenki tudja, hogy nem elég a smink meg paróka... nézz már kicsit körül, hányan költenek vagyonokat magukra, és még sem szépek. Nehéz elismerni, hogy vannak kiemelkedően gyönyörű nők?

Tessék itt egy nem beállított kép:

[link]

Egyszerűen nem tud csúnya lenni...

2021. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%

15, látom a szövegértelmezéssel gondok vannak. azt mondtam, hogy a smink és a beállított kép csalóka. nem a linkelt nőket degradáltam.

Pl ez a srác: [link]

2021. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Irina Shayk meg Taylor Hill tenyleg brutalisan gyonyoruek, de szerintem azert nem feltetlenul naluk kezdodik a fogalom.
2021. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Noss ezért felesleges ezaz egész.


Kedves kérdező.


A neked tetsző férfinak férfiaknak akár most akár jövőben, lehet, hogy te leszel a leggyönyörűbb legszexibb, de lehet, hogy te leszel nekik az átlag alatti, vagy az átlagos.

2021. ápr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Azért hülyeség az egész, mert sminkkel minden ember tud magán javítani akár több pontot is.

Egy átlagos csaj sminkkel bőven lehet egy jó csaj. Kérdés, hogy arra kérdezel rá, hogy valóban jó csaj-e vagy a smink meg a photoshop azzá teszi-e.

2021. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

5-ös linkelt 3 csajt.

Na ott a "kicsivel szebb az átlagnál" ő például szerintem már egy jó csaj. Sminket alig látni rajta, tehát így kel fel és így fekszik le ellentétben sok egyéb linkelt csajjal.

2021. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!