Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Előbb kezdtek ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Előbb kezdtek ki egy átlagos nővel mint egy gyönyörűvel?

Figyelt kérdés

Nekem egyik ismerősöm mondta, hogy ő például nem is próbálkozik a bomba nőknél, mert esélytelenek, úgysem kapja meg őket szóval időpazarlás és inkább egy átlagos lányt keres barátnőnek.

Ez csak az ő “dilije” ha lehet így mondani, vagy többen vagytok így?



2020. jún. 8. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Igen, mert átlagos férfiként az átlagos nő az én ligám.


Az utazós, instagramos, három diplomás csajokat meghagyom a kocsival, félmeztelenül pózolós, napszemüveges fickóknak.


Tudom hogy nem jó hozzáállás mert közöttük is vannak rendes nők, de én sajnos még nem találkoztam ilyennel.

2020. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

A párom úgy fogalmazott, hogy neki nem kéne jó nő, mert azokat félteni kell.

Hát köszi.

2020. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Engem nagyon szép és csinos lánynak tartanak, de én a természetes fajta vagyok. Szeretek nőiesen öltözni, megcsinálni a hajamat, sminkelni, sportolok is sokat, de nem vagyok ez a cicababa típus.


Van rá példa gyakran, hogy leszólítanak, vagy amikor eladó voltam, sokan próbálkoztak, de tény, hogy nem is volt köztük szinte egyetlen normális próbálkozás sem.

Vagy nagyon zavarban vannak, vagy valami nagyon fura szöveggel jönnek oda, ami inkább kínos, mint vicces. Pedig elég lenne annyi, hogy pl. elkéri a számomat.

Neten azért más a helyzet, de ott meg sokszor csak a bunkók találnak be.

Bár most éppen van valakim, de nagyon nem egyszerű az ismerkedés.

2020. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah. Rá sem néznék egy gyönyörű nőre. :-)
2020. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy a saját ligámban választok és jobban tudok vonzódni ahhoz, akit a saját kategóriámon belül találok szépnek, mint mondjuk egy modell szépségű emberhez. Ez olyan, mint mikor a fancy étteremben kapsz egy tökéletes pörköltet, mégis anyádét imádod jobban, akkor is, ha kicsit odakapott a hagyma, mert annak van otthonos íze.
2020. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mindenki hasonló párt akar találni, mint amilyen ő maga, szóval egy szép nőnek nem kellene egy átlagos férfi, ezért nem is próbálkozok olyanokkal.
2020. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én inkább jobban preferálom az átlagos nőket, semmint a csiniket.
2020. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!