Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arab párom szeretné, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab párom szeretné, hogy kimenjek vele Iránba. Vannak veszélyei?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, fél éve költöztünk össze. Alapvetően nem vallásos, az hogy más kultúrából jött csak apró dolgokban érhető tetten pl. szóvá teszi ha nélküle fekszem le, meg minden részletet kikérdez, hogy hol voltam, mondjuk ez nem gond mert szeretek beszélni :). A féltékenykedése ami jobban zavar de mára ezt is sikerült át hidalnunk.

Barátnőm eléggé rá paráztatott, hogy ne menjek ki vele mert ott a nőket másképp kezelik de ez szerintem előítélet is, mert ő soha nem járt kinn tehát honnan tudja. Én páromban bízok mert szeretem, jobban zavar hogy tényleg egy teljesen idegen ország és nem tetszik hogy hangosbeszélőbe megy az ima meg a térítés állandó jellggel (néztem róla videókat). Meleg emeberekről láttam akasztós képeket párom mondta hogy ezt csak szélsőségesek csinálják nem kell mindent elhinni amit hallok.

Kiköltözni oda semmiképp nem szeretnék, de már a családját meglátogatni is kicsit félek amire viszont igent mondtam. Nem ismerek sajnos senkit aki volt kinn csak Dubajba mennek ki sokan és azt látom hogy ők jól élnek még ha engem nem is a pénz mozgat.



2021. ápr. 8. 14:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Az Iránt Dubai-al összehasonlítani kb olyan mintha a Ukrajnát hasonlítand Svájchoz, vagy esetleg a Himaláját a hollandiai mélyföldekhez.
2021. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Itt tök jó leírások vannak mire számíthatsz Iránban. Állítólag nem olyan vészes hely, mint ahogyan itt Európában gondoljuk. A fejkendőhöz azért jobb, ha hozzászoksz.


[link]

2021. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Ha már most féltékeny, az később csak még rosszabb lesz. Ott a nők egyedül nem mehetnek sehová, hallok olyan történeteket, hogy akár be is zárják őket, csakhogy a férfiak uralkodhassanak a feleségük felett. Én a helyedben nem mennék. Addig jó lépni tőlük amíg nincs gyerek.
2021. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk nekem kissé gyanús hogy kamu kérdés, pont Iránban él az arab párja, mikor Iránban nagyon kevés arab él... véletlen egybeesés volna? :D

Amúgy egy látogatásból nem hinném hogy baj lenne, én is voltam ár nyaralni muszlim/arab országban, semmi gond nem volt.

2021. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

Hú csajszi, tényleg ne menj, már az hogy részletesen kikérdez egy intő jel... Meg nélküle fekszel le???? Én a páromat pofán is bsznám ha megmondaná hogy nélküle le se fekhetek aludni.

Na mindegy.

Irán nem feltétlen rossz hely, olyannak aki oda születik, aki ismeri a szokásokat, kultúrát, aki nem szegi meg az íratlan szabályokat.

A nőket semmibe veszik ez így van, bár már több joguk van mint volt, nem jelent semmit.

Nekem nem volt Iráni párom, török viszont volt, és voltam is családot látogatni, bár 3 év együttélés után.

Nekem az volt a taktikám, hogy előtte jó alaposan kikérdeztem az akkori párom az illemről stb. Nagyon sokat és sokszor beszéltünk erről, így fel tudtam készülni.

Illetve előtte videóchateltünk anyukájával, kB fejről el tudtam dönteni, hogy mi merre hány méter.

Vegul nem maradtunk együtt, túl sok volt a kulturális különbség..

Irán más mint Törökország, én nagyon óvatos lennék a helyedben, sőt nem is biztos hogy mennék

2021. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%
Azt azért elmondanám hogy az arab országokban a turistákra nem vonatkoznak azok a szabályok mimt az ott élő nőkre. Tehát ha kimész azt hordassz amit akarsz, oda mehetsz ahova akaraz, nem kell kísérő stb. Én élni biztos nem mennék ki Iránba, de a párod is biztos orül ha megismered a szülőhazáját. Én 1-2 hétre kimennék, szerintem menj te us nyugottan.
2021. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak hallkan jegyzem meg hogy az irániak nem arabok hanem perzsák.

Szerintem először tájékozodj egy kicsit, Dubajbak már nem sok köze van a valóban vallásos közel-kelethez.

2021. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

#7

Igen, én is ezen kuncogok. Irán, mint "arab ország"..... :D

2021. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
98%
Nekem kamugyanús a kérdés. Eleve az, hogy kikérdezi mindenről, féltékeny, problémázik hgoy nélküle fekszik le a kérdező, ez minden épeszű nőnek intő jel lenne.
2021. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé és aggasztó, hogy az eddigi jelek (mindenről tudni akar, féltékenykedés) nem űztek el. Lehet én vagyok a paranoiás, de túl sok esetről hallani, amikor az arab férfi kivitte a nőjét és rosszul végződött a dolog.

Nem előítélet, hanem tény, hogy Iránban nagyon rosszul bánnak a nőkkel, nem egyenjogú polgárok a férfiakkal.

2021. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!