Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiatal férjed hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiatal férjed hirtelen szivhalált halna, belenéznél temetés utan a telefonjába, kivel mit beszélt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tol fugg milyen emlékeket akarok megőrizni rola.
2021. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
En igen, de en mondjuk szivhalal nelkul is szoktam 😂🙈
2021. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Van olyan ember akinek ezen járna az esze miután meghal a férje? Elképesztő milyen beteg a női agy
2021. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, most is bármikor megtehetném, nem teszem
2021. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nem ez lenne az eszemben.


Egyébként most is megtehetném, de nem teszem.

2021. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire felhívja az ismerőseit, elég hangosan beszél, szóval pontosan tudom, hogy kivel mit beszél. Akkor is, ha nem érdekel.
2021. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
"Elképesztő milyen beteg a női agy" Ja a családokat -pár éves kislánytól a nagymamáig-végig erőszakoló orosz katonáknak is női agya volt lol. Elképesztő. Milyen beteg.
2021. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok, amúgy én nem nézném meg, szerintem utána már jobb nem tudni, minek?
2021. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én lehet, hogy unalmas óráimban megnézném (márha eszembe jut a jelszava), hogy nem beszélt-e meg mondjuk találkozót valamelyik munkatársával, vagy nincs-e számlatartozása, nehogy a kollégája rá várjon vagy lekapcsolják a netet.


A gépét is feltörném, nehogy legyenek nem lementett közös képek, megnézném az emailjeit, nehogy függőben maradjon valami. De lehet, hogy nem lenne hozzá erőm.

2021. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2021. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!