Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek öngyilko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek öngyilkos lett/öngyilkos akart lenni/ más módon halt meg a párja?

Figyelt kérdés
Hogy dolgoztátok fel?

2016. jún. 15. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Bűntetni akart azzal, hogy előttem akart öngyilkos lenni. Bezért egy szobába. Úgy mentettek ki, az üvöltözésemre betörték az ajtót a folyosó felől a szinten lakók. A sebészeten ültem 2 órával később, összevarrták a kezem, leápolták az oldalam, hogy a vágások ott se fertőződjenek el (sikerült megakadályozni, hogy meghaljon, de annak ára volt, máig vannak rajtam vágások). Szóval ő túlélte. Hogyan dolgoztam fel? Kvára haragszom rá. Egy utolsó mocsok, aki azt gondolja, hogy ezzel bántja a környezetét. Mindegyikről ez a véleményem, aki csodás búcsúleveleket hagy és abban hibáztat bárkit vagy bármit. Kb 7 éve nem beszéltem vele, 2x találkoztunk az utcán és köszöntem, de ennyi. Korábban azt gondoltam, hogy ilyenek "normális" emberekkel nem történnek meg, nem egy alja helyről származok, nagyon megalázó ez az egész történet. 2 évig szó szerint minden nap eszembe jutott és újra és újra átéltem, mert az egyik ujjamon van egy 1,5 centis heg. Nem feltűnő, de folyamatosan észreveszem. Így 7 v távlatából már van olyan hét is, hogy nem jut eszembe. Szeretném, ha anélkül az ujjam nélkül, inkább megcsonkítva temetnének el.
2016. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hú de durva, nagyon rossz lehetett patthelyzetben. És nem jelentetted fel? Mert ez bűncselekmény amit csinált, hiszen megsebesített.

De az mondjuk nem kellene hogy szélsőséges buta "véleményed" legyen az összes ilyenről, és akkor lehet hogy nem érezné magát annyira szarul hogy ilyesmihez folyamodik. Az meg hogy emiatt mindenkit egy kalap alá veszel, különleges ostobaságra utal.

2020. jún. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!