Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy GLS futár hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy GLS futár hogyan mondjam el neki hogy ne kerüljek kellemetlen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Egy ideje ő hozza ki nekem a csomagokat sokat szoktam rendelni és igy meg tetszett a futár srác.

Mindig mosolyott meg szemeztem vele és az utcán is megszokott nézni sosem kezdtem ki senkivel de már úgy vagyok vele hogy egyszer élünk tegnap megkérdeztem tőle hogy bejelölhetem e facebookon ő egyből mondta a nevét aztán bementem a telefonért és aztán mutatta hogy melyik az ő profilja.

De nem jelölt vissza igy már akkor értem hogy én valószínűleg nem érdemlem mert a barátnőm bejelölte és egyből vissza jelölte.

De akkor meg minek adta meg a nevét? Ezt nem értem..

25/N


2021. ápr. 9. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
25? Biztos nem 12?
2021. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Lehet elfelejtett, vagy nem simer fel a képed alapján. Már rég levágta hogy mi a szitu, ha nem vagy csúnya hlye lenne kihagyni :)
2021. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtetem írni hogy így megtudtam hány éves tőlem jóval fiatalabb pedig azt hittem hogy velem egykorú lehet.
2021. ápr. 9. 15:09
 4/13 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok 75kg és hosszú derékig erő mellirozot hajam van az nem tudom hogy csúnyának számít.
2021. ápr. 9. 15:11
 5/13 Hellmano ***** válasza:
29%
Akkor te duci-muci vagy. Lehet neki az nem jön be épp, mert pont nem az ilyen alkatú csajok tetszenek neki.
2021. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

165 cm vagyok 75kg"

XDDDDDDD

2021. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Az nem annyira veszélyes, min röhögsz #6??
2021. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mondd meg neki, hogy örülsz, hogy ennyi cég küld a GLS-sel csomagot, így legalább gyakrabban láthatod.
2021. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Hívd meg egy Kàvéra.

A mi futárunk ezt ajánlatnak vette, pedig én tényleg csak kedves akartam lenni a kávéval. Egy próbát megér. 😬 sok sikert

2021. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A futárok általában udvariasak,simulékonyak. Nem akart nemet mondani,de ha előtte jelölted be,nem jelölt vissza, sajnos nagy esély van rá,hogy nem szeretne ismerkedni. Az is lehet,h párkapcsolata van.
2021. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!