Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertél már itt magadra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertél már itt magadra kérdésben, vagy akár válaszban?

Figyelt kérdés

Persze párkapcsolati problémával, ismerkedéssel, szakítással...kapcsolatban.-Mielőtt átraknák a kérdést máshova.


Sztori? Már amennyire lehet.


2021. ápr. 10. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször. Egyszer ráírtam valakire, hogy nem a párom e.
2021. ápr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A legtöbb story amúgy is bárkivel megtörténhet, elég pontosnak kell lennie ahhoz, hogy valaki magára ismerjen benne. Sokan azt képzelik, hogy csak róluk szólhat, néha én is kapok olyan üzit, hogy “nem a Julika vagy?”. Nem.
2021. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam 1-2 kérdést, amiben akár magamra is ismerhetnék. Viszont nem olyan formában, hogy rólam, vagy rólunk íródott, hanem az exem új párja részéről. De mindig rájöttem, hogy valami nem stimmel a sztoriban, így nem tartom valószínűnek.
2021. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
sok embernek lehet hasonló vagy közel ugyan olyan problémája így hajlamos beképzelni az ember, de ha elolvassa a kérdező válaszait akkor rá jöhet , hogy csak képzelgés.
2021. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen magamra ismerek a válaszaimban. Gyakran írok magamnak és randizok is magammal, soha nem volt velem gond, mindig ott voltam és jóléreztem magam :D
2021. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 na csak vigyázz, nehogy egyszer ghostingold magad!
2021. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer előfordult, de megbeszéltük.
2021. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6. Tipik 20 éves nő vagy, ghostingol.. na menj !!
2021. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire, de az egyik exem meg is találta a kérdést, amit vele kapcsolatban írtam ki. Szakításnál felhozta. Kellemetlen volt.
2021. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!