Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket érdekelne feltétlenül ha egy férfi leszerelt katona és teljesített több mint 10 év szolgálatot ?

Figyelt kérdés

Eddig sajnos azt tapasztaltam hogy nem nagyon szokták jó néven venni ha bevallom. Viszont letagni sem nagyon szeretném mert nem szeretek hazudozni.

Jelenleg vendéglátos vagyok vagyis az lettem miután visszaköltöztem Magyarországra. Gondoltam nyitok egy kissebb bárt vagy éttermet aztán megláttam az árakat és végül szimplán bárpultos lettem :) Sajnos a karrierem a járvány óta pihen most a zsoldomból és a nyugdíjamból élek.


Kösz aki válaszol!


32F



2021. ápr. 10. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexepil. Inkább semleges.
2021. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
32 évesen nyugdíj? :o
2021. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Feltétlenül nem érdekelne, annyira nem utazom katonákra, de nem lenne kizáró ok vagy negatívum egyáltalán.
2021. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szexi nincs benne semmi szégyelnivaló.
2021. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb tök mondegy. Nem tartom különösebbem vonzónak, de nem negatívum
2021. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne tagadd le azt aki vagy , különben nem fogod megtalálni azt a nőt aki téged keres.
2021. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Én személy szerint elvből nem ismerkedem katonákkal (illetve ismerkedtem, most már házas vagyok), de biztosan van sok nő, akinek ez nem probléma.
2021. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akiket ez nagyon vonzz. Sőt! A személyiség és a katonasággal járó nehézségek ( pl. poszt traumás stressz zavar a bevetések után ) azonban árnyalják a képet. Nem tudom, hogy hol szolgálták, de azok a férfiak, akik évekig bevetésekre jártak, nehezen találják a helyüket a civil életben. Ez érződhet kívülről. Emellett vannak, akik félnek a fegyveres testületnél szolgáló ferfiaktól, mert agresszívnek gondolják őket és nem akarnak esetleg egy bántalmazó kapcsolatba belefutni. Sok a sztereotípia, de véleményem szerint ez teljesen leépíthető, ha megtalálod újra a helyedet.
2021. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te 32 évesen nyugdíjas vagy, más meg még az egyetemen szakosodik, hogy normális munkája legyen, te kis hacker :c
2021. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!