Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Katona srácok offosak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katona srácok offosak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok embertől hallottam már azt, hogy abszolút nem érdemes hivatásos katonákkal belekezdeni semmi komolyba, nem csak a nőkhöz való hozzáállásuk miatt, de a hűtlenségük miatt sem. Kérdezném, igaz ez?


Valakinek volt itt párkapcsolata katonával? Ha igen, megosztaná velünk tapasztalatait?


2019. okt. 15. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem hinném, hogy a nőkhöz való hozzáállásuk és a hútlenségük miatt külön kategória lennének.
2019. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En szivesen vennek egy katonat.
2019. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy katona srác, akivel lefeküdtem egy fesztiválon, aznap még két csajt dugott meg, és mint utóbb kiderült, otthon várta a barátnője. Ő éppen beleillik a sztereotípiába, de amúgy nem lennék előítéletes.
2019. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem akartam hozzászólni, de mégis kell. A katona is ember, van közöttünk ilyen és olyan is. Nekem is volt olyan bajtársam aki egyiket a másik után...

Viszont a legtöbb munka és bajtársam megbízható és korrekt ember. Természetesen az egyenruhának van valamiféle vonzereje (lehet) de a legtöbbünk tudja, hogy az nem az adott személynek szól, hanem a ruhának. Sőt, a legtöbbünk teljesen más szolgálat közben mint a magánéletben. Én nem mondanám, hogy "offosak" csak mert a barátnőd barátnőjének a sógornője megjárta egy katonával. Ennyi erővel a buszvezetők, vagy a pékek sem megbízhatóak...nem?

Szóval a kérdés értelmetlen.

Ha van kérdés, tedd fel priviben.

Üdv egy "katona srác".

2019. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
A tapasztalatom az, hogy nem érdemes.
2019. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem a hivatáson múlik, hogy valaki offos vagy sem. Mindenhol van hűtlen srác, függetlenül mi a szakmája. Bár személyes tapasztalatom nincs, de én nem utasítanák el egy srácot csak azért mert katona.
2019. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lefeküdtem eggyel, kiderült, hogy házas.

Én nem tinderezek, de a barátnőim elég sokkal beszélnek meg kalandot velük.

2019. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van egy pár katona ismerősöm, többségük házas és nem, nem dugnak meg mindenkit aki szembe jön. Családos emberek, egyikük sem hűtlen.


Ettől még nyilvánvalóan vannak hűtlen katonák, ahogy hűtlen pékek és kamionosok is.

2019. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem egy katona ismerősöm mesélte, hogy megy azért a digi dugi rensesen. Meg hogy mindig el akarták csalni qrvázni őt is meg ilyenek. Felháborodva mesélte, majd fél év múlva már azt mesélte, hogy a nem tudom milyen oldalon keresi magának a lányt (magyarul qrvát... de szerinte nem qrva az aki neten hirdeti magát, csak mert egyetemista és kell neki a pénz)


De ezt leszámítva is elvette a kedvem a katona srácoktól...totál megváltozott az ember. Olyan lett mint egy agymosott.

2019. okt. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Részben igza csak, hogy nem lehet az embereket a foglalkozásuk alapján kategorizálni.

Ugyanis nem mindegy, milyen a közösség, amiben van.

Az ilyen helyeket úgy kell elképzelni, hogy a haverok állandóan nyomatják, hogy menjenek el krvázni (ha nem megy, nem igazi barát), s mivel a legtöbb ember befolyásolható, beáll a sorba.

Ugyanezt pl. egy informatikai cégnél kevésbé tudom elképzelni a kollégákról, már csak azért sem, mert 4 után mindenki megy haza az asszonyhoz.

2019. okt. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!