Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sérti ez még a büszkeségem +...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sérti ez még a büszkeségem + frusztrált vagyok.Hogyan jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Kb 10 hónapja hogy 6 év után a párom kidobott az összeköltözésünk előtt, mondván hogy már nem jövök be neki, kiszeretett, és nem érzi hogy egy ilyen nő illik hozzá mint én. (értelmes vagyok, dolgozok, egyetemre járok, jó családból vagyok való, nem vagyok antiszoc, vannak hobbijaim, igyekszem nőies lenni, csinos stb- ) mindezek ellenére persze nem volt harmonikus a kapcsolat, nem éreztem hogy azt kapnám amire szükségem lenne egy társtól férfitól, és annak ellenére hogy nem tartom magam úgy rossz nőnek vagy értitek, elfogadom a tényt hogy kiszerethetett. Viszont letagadta de hamar kiderül hogy más nő is volt a dologban, gegy munkatársával összejött és az a csaj tök fiúsan néz ki, pláne egy drogos alkat (drogos bulikba járt, hippi ilyen nagyon fura- van közös ismerősöm vele, onnan tudom ezt)- életemben nem gondoltam volna hogy ilyen nőre cserél le a volt párom, aki 2 diplomás, értelmes srác, szárnyalt fel karrierben..és egyszerűen ezt nem tudom hova tenni? Sérti mai napig a büszkeségem hogy egy ilyen nő is nagyobb érték neki mint én voltam , és az is bánt hogy ő hazudott és letagadta hogy már más is volt a képben, ennyi év után azok után amiket érte tettem(maradjunk annyiban hogy családi és egészségügyi szempontból mindig ott voltam, támogattam).

Ráadásul az is frusztál, hogy semmi férfi a láthatáron, 25 éves vagyok és rámtört ez a pánik, hogy mivan ha nem lesz senki..megint felépíteni valakivel a bizalmat(így most ebben is csorba esett hogy hogy bízok meg valakiben), ráadásul az instám/fbkom is azzal van tele ki lett terhes, melyik ismerősöm ment férhez, kit jegyeztek el és bár tudom hogy van még időm, de tök nagy frusztrációt okoz ez mégis..

akkor vannak szingli bnőim akik évek óta próbálnak bepasizni, szép és értelmes nők, de vhogy tök az jön át mintha alig lenne már normális , korrekt férfi. Akkor az is frusztrál, hogy ugye 6 éven át hozzá voltam szokva a szexhez, és ez nagyon hiányzik, 10 hónapja már, de ugyanakkor meg nem vagyok ez a fajta nő hogy akárkivel lefeküdjek.

Nem tudom hogy volt e valaki hasonló cipőben, de ezeket a frusztációkat, sérelmeket hogyan lehetne leküzdeni?


2021. ápr. 11. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Az eskire kellett volna gyúrnod, még a lila ködben. Az okos lányok így csinálják.
2021. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Gondolj arra, hogy az ő rendszere rossz, ha mást jobban értékel nálad, illetve hogy jobb, hogy most derült ki.


Tinderezz, az megoldja a többi gondod, csupa helyes, diplomás 25-30 éves pasi, aki meg akar állapodni!(és a többség nem bírja a hippiket)

2021. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Inkább úgy fogd fel, hogy ha téged elengedett, azzal csak vesztett. Te vagy az értékes, ő pedig sajnálhatja, hogy kihagy egy ilyen lányt!


Továbbá nem tudom hol/hogyan/milyen szempontok szerint ismerkedsz, de ne add fel! Ettől a sráctól csak ezerszer jobbat találhatsz. S amíg ő beugrott hirtelen egy új kapcsolatba, egy ilyen bizonytalan csajjal, addig te szépen kivárod a legmegfelelőbb társat. Hosszútávon csak nyersz.

2021. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sem a szerelem, sem a jó párkapcsolat nem "kiérdemeljük" kérdése. Lehet, sőt, kell tenni azért, hogy mindketten jól érezzék magukat, de ez fordítva nincs így: attól, hogy mindent "jól" csináltok, még megesik, hogy megszűnik a szerelem/párkapcsolat. Amúgy 5-8 év múlva az fb-d és az instád tele lesz az ismerőseid válásával és az exek szidalmazásával.

"Leküzdeni" azzal tudod a frusztrációt, hogy a párkapcsolatot nem eszköznek, hanem öncélnak tekinted - amíg neked a párkapcsolat "építőmunka" és nem önmagáért való öröm/jóérzés, addig előbb-utóbb sérelem és frusztráció lesz a vége.

2021. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Tele van a világ rossz párkapcsolattal. Maradt volna veled úgy hogy nem szeret már? Csak mert ápoltad mikor megfázott? Ezt ugye te se gondolod komolyan. Beleszeretett másba, és lezarta a kapcsolatot veled. Tisztességesen járt el mind veled, mind saját magával szemben.
2021. ápr. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy volt párod nem volt őszinte hozzád és ha ez később, házasság után derül ki, az sokkal rosszabb lett volna.
2021. ápr. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Nem azért van vele, mert ő jobb, hanem azért, mert vele jobban érzi magát a volt pasid. Lehet hogy bejön a pasinak, hogy az a nő nagyon laza.

2. Vegyél egy vibrit, fele gondod meg van oldva.

3. Pasik nélkül is lehet élni.

2021. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!