Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy szexet szeretnék tőle?

Figyelt kérdés
Ő 50 éves én 24 és lány.
2021. ápr. 12. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Laci bácsi, tessék szíves lenni megdugni engemet!
2021. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez jó 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hellmano ***** válasza:
48%
Nem kell annak mondani, kicsit úgy csinálsz és már benned is van tövig...
2021. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha még feláll...
2021. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
80%
Szerencsém lehet vegre a nőknél tizenpárév múlva, ha ennyi kiscsaj gerjed az öreg palikra.
2021. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Hasonló helyzetben vagyok. én 29, a pasi 40 - 45. Csak mi beszélő viszonyban sem vagyunk egymással.
2021. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
pista bá ha még feltudja állítani és nem élvez el 2 perc alatt a félig lankadt farkával akkor rakja már belém tövig !
2021. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyszer tudnám tényleg megfejteni, hogy mit látnak a huszon - harmincéves csajok a - hozzajuk képest - vénemberekben, miközben a saját korosztályuk atlagos férfiaitól undorral fordulnak el.
2021. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as. Nem lehet így általánosítani, gondolom te is az említett kategóriába tartozol. Én vagyok a 6os,mint említettem most gerjedej erre a pasira ugyan, de javarészt nem jönnek be az idősebb férfiak, attól hogy most van egy, és a vonzalomban nem a kora játszik szerepe hanem maga a kisugárzás, vagy akármi amitől ő ő. Ha egy átlagos korombelitől undorva fordulok el (még sosem tettem amúgy) az azért lesz mert rohadtul taszító a megjelenése(nem feltétlenül a kinézete) fellépése, az egész ember maga. És a kettő fordítva is megtörténhet, egy 30asért is oda tudok lenni ha olyan, és egy 50estől is undorodok, ha olyan. Ez nem a korról szól, szóval nem az öregek miatt nincs csajotok fiúk.
2021. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!