Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most is egyetértenek a "döngő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most is egyetértenek a "döngő léptű feleséges" véleménynél hevesen bólogató férfiak?

Figyelt kérdés

[link]


Amikor az az ominózus anyákat, szülés után elhízott nőket véleményező videója és kiírása megjelent, tele volt ez a szekció is meg több másik a helyeslő, egyetértő kérdésekkel, válaszokkal férfiaktól. Vajon ezzel a véleményével is egyetértenek azok a férfiak, most hogy az ehízott férfiakról alkotott véleményt?



2021. ápr. 13. 11:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
szennyet nem olvasok, de azt elomndhatom, hogy túlsúly mindkét félnél szörnyen káros az egészségre, számos komoly betegség kockázatát noveli és szexuálisan egyáltalán nem vonzó tulajdonság
2021. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Ugye tudod, hogy a rohadt fogú törpének pont az volt a szándéka, hogy minél többen beszéljenek róla? Sikerült neki :D
2021. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

100 kiló alatt nincs se férfi, se desznyó.

Mellesleg a férfinek pénze és pénisze legyen, ne kockás hasa. Elvégre nem mindenki kidobó, meleg prosti, vagy sportoló.

2021. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Igen.
2021. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

SOHA nem a döngő léptekkel van a baj, hanem a kommunikációval, az empátiával és az őszintséggel. Csak könnybb azt mondani, hogy "há' mer' meghízott az asszony.", mint felderíteni a valós problémát.

Aki a kinézete miatt hagyja el azt, akit szeret, az vagy sosem szerette azt az embert, vagy valami(ami nem a külső) miatt már nem szereti.

2021. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Persze, hogy igaza van. Kinek jön be a lógó férfi csöcs?
2021. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Nők is írtak oda kérdezőkém bőven, csak te gyűlölöd a férfiakat, és az tűnt fel.

Amúgy ami ronda az ronda, nincs mit rajta szépíteni.

2021. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekem személy szerint pont a kicsit pocakos pasik jönnek be. De ennek ellenére én is hülyeségnek tartom azt hogy a férfi 100 kiló felett férfi.
2021. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem tartom egészségesnek a túlsúlyt.


Itt most nem csak a külső, esztétikai részről van szó megint.


De ha ezt nézzük, akkor nekem személy szerint sosem tetszettek a kövér emberek, legyen nő, férfi.


Nyilván érdemes hirdetni az egészségre való törekvést, aminek Norbikank nem a megszokott formáit választja :D

De ugyanúgy meddő vita az egész...

2021. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez a kérdés provokatív...


Amúgy nő vagyok, de nem tudom minek ekézzük a korábbi hozzászólókat...

2021. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!