Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Monogámia nélkül jobb világot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monogámia nélkül jobb világot élnénk?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol van monogámia, ott jobb világ van?
2021. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem kényszerít arra, hogy monogám legyél. Maradj szingli, és dugj agyba-főve, vagy keress egy olyan nőt, aki nyitott kapcsolatot akar (de ugye, akkor őt is dugni fogják más férfiak)!
2021. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem lenne monogámia, sok szexkapcsolat nem is jönne létre, mert nem izgatná az embereket a "nemszabad".
2021. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is az lenne, amit a hármas ír.
2021. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat. Lehetne négy-öt apukád is, ha anyukád nem csináltatna DNS tesztet.
2021. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked gondolom jobb lenne, mert megkérdezted. Nekem nem lenne jobb, mert monogám vagyok. Nem vágyom több dugópajtira és nem tudnám elviselni, hogy a párom másokkal fekszik össze. Szerencsére a párom is monogám, hogy jól működünk együtt.

Ha valaki nem tud egy ember mellett megmaradni, mert kell a változatosság, igénye van és képes az érzelem nélküli szexre, akkor az keressen hasonszőrű társat és megélheti a monogámia mentességet.

Abban a korban élünk, ahol egyre kevesebb dolog kötelező, vagy evidens.

2021. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen téren jobb?


Szerény véleményem, hogy talán az eleje izgalmas lenne a legtöbb embernek, tapasztalat, kinyilna jobban, de hosszútávon nem tudom elkepzelni, hogy valaki így boldogabb.


A stabilitás nagyon fontos az embernek, valamint bizonyos érzéseket a létfenntartas miatt is nehéz legyőzni: irigység, féltékenység, birtoklási vágy... Ezek pedig inkább feszültséget generálnak boldogság helyett.


Persze van, akinek bejon.


Azt hiszem a Szép új világ erről szól, Netflixen megy sorozat vagy könyvben is olvasható, ha valakit érdekel a téma

2021. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Miért kéne a monogámia és a dugás orrba-szájba közt választani?


Igenis jó a monogámia, csak az emberek nem tudják elfogadni, hogy nem minden kapcsolat szól egy életre. Én monogám vagyok. De fel tudom fogni ésszel, hogy ha kifut egy kapcsolat 1 év 2 év 8 év után, akkor el kell engedni a másikat, nem nyűglődni meg megcsalni.

Ezért sem hiszek a házasságban.

Mert akik egy életre egymásnak lettek szánva, papírok nélkül is együtt maradnak. Monogámiában.


És annak a válaszolónak üzenem, aki szerint nem lenne annyi megcsalás, ha nem lenne már tiltott, hogy nem volt még sosem szerető, vagy megcsaló. Semmi izgalmas nincs abban, hogy bármikor lebukhatsz és elveszthetsz mindent.

2021. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó sokmindenben igazad van, de a házasság maga inkább a jogi szempontok miatt van még fennmaradva szerintem.


Régen kötelező volt, anélkül se szex, se gyerek...

Aztán enyhultek a szabályok, de manapság házasság nélkül nincs hitel, nincsenek különböző támogatások.

Rengetegen házasodnak cska ezért.


Sztem kevés aki hisz még a holtomiglan-holtodiglanban...

2021. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos most is olvasom, hogy húszas párok egy-két ismeretség után házasodnak. Nos a szerelem ködében ilyen fiatalon...5-15 év múlva meg nem értik mi történt
2021. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!