Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek téma. Mi a fontos ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek téma. Mi a fontos ? Várni a megfelelő anyagiakra vagy úgysem lesz jobb alapon belevágni? A kor is tényező.

Figyelt kérdés
A kor is tényező mert 32 éves a nő. 35 ig szeretné ha összejönne.
2021. ápr. 10. 08:55
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A férfi is szeretné de ő “anyagiasabb “ szemléletű.
2021. ápr. 10. 08:55
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig a megfelelő pillanatra vársz, elsuhan fölötted az élet.


Ezzel nem azt mondom, hogy a putriba kell szülni, mert nyilván az sem célravezető szemlélet. Viszont a tökéletes pillanatot sem érdemes várni, mert az meg úgysem jön el.


Szerintem ha van külön lakásotok, autótok (fontos lesz mind orvos, mind oviba, suliba hordás szempontjából), és tudtok félretenni, vagyis nem hónapról hónapra éltek, akkor be lehet vállalni.

2021. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Itt egy cikk amit szinte neked írtak kérdező.

2021. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

Pont nem erdekelt az anyagi resze...


Jojjon mikor ugy dontottunk majd megteremti maganak a baba a helyet es a penzt.

Igy 18 ev utan azt mondhatom h jol dontottunk. Amiota megvannak a gyerekek egyre jobb au anyagi helyzetunk. Valahogy minden jol alakul 🙂


Egyebkent 30 felett hova varnal meg???

2021. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a mai világban fontos hogy legyen egy lakásod vagy házad ami saját. Egy autó sem árt bár vidéken jobban tudod nélkülözni szerintem, mert egy közepes méretű városban is fél óra alatt ott vagy egyik szélről a másikon. Pl. Pesten tömegközlekedni szerintem szörnyű lehet picibabával/babakocsival. Az tudd, hogy olyan 1 millió de inkább több pénz költ az ember mikor babát vár és még meg sem született. Jtt lehet választani államk és magán szektorban is orvosokat, én alapvetően államin voltam de voltak vizsgálatok amiket fontosnak tartottam és magánban volt csak rá lehetőség, illetve mivel én választottam az orvosokat, szülésznőt így az is húzós volt. Államiban szültem egyébként. Sok dolgot vettem használtan de tökéletes állapotban, babakocsi “használtan” de igazából vadonat új, a kerekén is látszott, hogy nem volt használva az volt 100. 000 ft. Kiságy szintén. Pelenkázót nem vettem. Szoptatós kanapét nem vettem de következőnél venni fogok mert szétmegy a hátam pedig kényelmes kialakítású széket használok szoptatáskor de nem erre való.. szóval pl nekem ezek voltak fontosak, mikor feljött a tervezés. Lakás/ház+autó saját + minimum pár millió forint.


De rengeteg ismerősöm szül albérletbe, hitellel a nyakukban. Én nem merném ezt bevállalni, de valahogy ők is csak megoldják, szóval nem lehetetlen. Sok boldogságot Nektek!

2021. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem rólam szol a kérdés, barátnőm kért meg, hogy írjam ki. Lakásuk van, hitelmentes, autó nincs de jó helyen élnek így nem is fontos annyira. Én külső szemlélőként úgy látom jól megélnek, és kicsit kifogás szagú ez a pasitól.
2021. ápr. 10. 09:14
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szukseges millios beruhazas egy gyereknek. A legtobb solog amit vesztek majd az nektek fontos a gyereknek meg evekig nem ...


Pl felesleges komplett bababutor mert 2-3ev mulva csere. Es a babaruha pici keves hely szulseges es amugy is havonta ruhatar csere 😁 mert no mintha huznak. Nem erdemes elore megvenni csomo dolgot pl cumi, elektromos fejogep, halom jatek, plane nem fejleszto elektromos jatek csengo bongo izek. A baba tokjol elvan par fakanallal es labossal is amig fozol pl. Kicsinel is eleg par darabb. A legjobb fejlesztes normal esetben te vagy enekles torna meseolvasas egyszeru tobb funkcios jatek.

Babakocsiban is van olyan ami jo aru es tenyleg kibirja a 3 evet. Hasznaltan is van nagyon sok jo.


Auto - pl belvarosba felesleges, ha nem tudsz kozel parkolni akkor tobbet fogsz a kocsihoz gyalogolni mint a dokihoz. Tapasztalat! 😂 Oviba suliba is el lehet menni tomegkozlekedessel. Sot pl nalunk gyorsab egyszerubb is. Mikor kikoltoztunk akkor 3 megallora volt a suli. Suli elott all meg a busz es szembe vele lehet felszallni. El se tud tevedni 🙂


A mindennapi dolgokbol is van jo minoseg olcsobban. Meg kell keresni. Pl a sajat markas termekek.

2021. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Eléggé az. Sajnálom a barátnődet. Amúgy harminc fölött egyre több esélye van beteg gyereket szülni, negyven fölött meg pláne. Persze, ettől még lehet egészséges gyerekük, de statisztikailag nő a rizikó.

És ahogy egyre öregszel, egyre rugalmatlanabb vagy, egyre inkább a megszokások kötnek. Pedig a szülőséghez kell energia, dinamizmus, rugalmasság.

2021. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Azért ma már jellemző a 30 felett szülés, mert a kettő együtt nem megy... neki is vagy 2 éve lett hitelmentes lakás...akinek semmi segítsége nincs annak mèg nehezebb. Nehéz okosat mondani.

De az ellenoldalt is sokat látni, sok olyat látok aki rossz anyagi helyzetben bevállalta aztán a csok segítségével lett saját ház...

Két egészséges 30 as ember saját lakással, mindketten diplomàsak azért nem rossz helyzet szerintem.

Lehet

2021. ápr. 10. 09:25
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Sok esetben azt látom, hogy 30 felett vállal a pár a gyereket, és már régóta együtt is élnek. Aztán pont ők lesznek azok, ahol a gyerek még nem jár oviba, de mar el is váltak, mert 5+ év után nem tudják megszokni, hogy nem csak ketten vannak.
2021. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!