Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék én is egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék én is egy olyan nő, akinek szinte behódolnak a férfiak?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig azt érzem, hogy én több áldozatot hozok a kapcsolatba, mint a másik fél. Viszont a testvérem azt mondja, hogy ne tegyek meg mindent egy férfinak, mert akkor mindig semmibe fognak venni. Habár ha mindent nem is teszek meg a barátomért, de sok mindent igen.
2021. ápr. 14. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyan. Ha eddig nem hódoltak, ezután sem fognak.

Az ilyen szívösszetörő lányok előtt már kamaszkorukban előttük fetreng minden korosztály. Miattuk csapják ki a matektanárt a gimiből és miatta kesereg a szomszéd nagypapa a fiatalságán, a korosztálya pedig cipeli a táskáját, ajándékokkal halmozza el, egymást püfölik az udvaron a tízpercben :D. Erre születni kell.

2021. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, de nem is kell annak lenni. Elév ha annyit teszel az ismerkedésbe amennyit ők, hidd el már az is nagy ritkaság.
2021. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha olyan emberért tennél meg mindent aki értékeli és viszonozza is, ezáltal kialakitva egy szeretetteljes, minőségi kapcsolatot?

Vagy ez nem..?

2021. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!