Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Behódolnátok a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Behódolnátok a pasitoknak, és csinálnátok mindig azt amit ő kér?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem pl. hogy nem találkozhattok egy barátnőtökkel, vagy tiltsátok le ezt és ezt a személyt facebookon.
2013. aug. 24. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, őszintén, képtelen lennék rá, nem is az a tipusú ember vagyok aki egy ilyet eltűr:D
2013. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megtettem, mindent az exem kénye-kedvéért alakítottam az életemben, végül már senkim sem volt, csak ő. Nagy szerencse, hogy mikor szétmentünk, minden volt barátnőm szívesen visszafogadott az életébe és megértette, hogy nem akartam őket elveszíteni, hanem érzelmi zsarolás alatt álltam. A közösségi oldalakon nem lehettem fent, a házból nélküle a lábamat nem tehettem ki és ha az utcán rám nézett egy férfi, minden büdös *urvának el voltam mondva. Irtó nagy hülye voltam, de áldom a napot, mikor elhagytam és új életet kezdtem a nulláról!


33/N

2013. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát ezt a két dolgot tuti, hogy nem tenném meg ha akarná sem. Bár nincsenek barátnőim egyáltalán, úgyhogy egy gonddal kevesebb. De abba ne szóljon már bele, hogy kivel beszélgethetek. Nem a középkorban vagyunk már, amikor a férfi parancsait kötelező volt lesni, és engedelmeskedni.


De persze vannak kompromisszumok, amiket be kell tartani, és úgy lesz jó mindenkinek. Én is lemondok valamiről, de csak ha ő is.

2013. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem.kegyetlen idegesítő lenne !
2013. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Nem a középkorban vagyunk már, amikor a férfi parancsait kötelező volt lesni, és engedelmeskedni."

Ezt akartam mondani,hogy manapság a nők olyan nagyképűen mondják hogy én soha nem csinálnám azt amit a pasim mond.Pedig volt idő amikor a nők azt tették amit a férfi mondott.Sőt nem hogy csak azt csinálták amit a férfi mondott,de még uramnak is szólították a nők a férjüket(még manapság is van aki így szólítsa a férjét).Milyen jó lehetett akkor nőnek lenni.Csak azért mert nőnek született valaki,volt egy ura,akinek engedelmességgel tartozott.

2013. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogyha nekem normálisan előadja a barátom, hogy mit és miért szeretne,és ugyanazt elvárhatom tőle is, akkor ha ésszerű dolgot kér egyértelműen megteszem. De az, hogy ne találkozzak a barátnőimmel vagy beleszólna bármilyen beszélgetésembe nem tartozik az ésszerű dolgok közé. Olyat kérhet viszont, hogy ne akkor találkozzak a barátnőimmel, mikor éppen lenne egy kis időnk együtt lenni. Ezt jogosnak gondolom. A facebookról meg annyit, hogy elég nevetséges ez a tiltogatós dolog..
2013. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem tűrném el. Más dolog a kompromisszum, de az hogy parancsolgasson, az nálam kizárt! Én se tenném. A barátaimtól, meg a szabadság szeretetemtől pedig végképp nem tilthatna el, akkor ott is hagynám.

28n

2013. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6

"A facebookról meg annyit, hogy elég nevetséges ez a tiltogatós dolog.."

Miért nem teszik soha hozzá az emberek hogy szerintem.

Ha kimarad a szerintem szó,úgy tűnik,mintha meglennél győződve arról hogy csak a te álláspontod lehet a helyes.

2013. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7

Miért,miért mondják a nők ilyen határozottan ki azt hogy kizárt hogy neki a pasija parancsoljon?

Régen behódoltak a nők,mi változott?

2013. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A behódolásban hol a szeretet? Akkor miről beszélünk?

A behódolás és az önzetlenség pedig két különböző dolog.

2013. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!