Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki félreértette a közeledéseteket?

Figyelt kérdés
Például, hogy ti nem akartatok a másiktól semmit, de ő úgy érezte, hogy akartok (vagy fordítva). Nők és férfiak történetei is érdekelnének. Hogy végződött a dolog? Tisztáztátok a helyzetet? Utána jóban maradtatok vagy megszakadt a kapcsolat?
2021. ápr. 15. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy fiú barátom évekig, mindkettőnknek volt komoly párkapcsolata, már ekkor is jóban voltunk, sőt többször mentünk programra közösen is, tehát én is ott voltam és a barátnője is. Aztán ők szakítottak, rá pár hétre én is az exemmel (kettő teljesen függetlenül következett be) és részemről az a barátság azonban ugyanúgy megmaradt, találkozgattunk, mintha mi sem történt volna. Habár ő adott pár jelet, de nem olyan erőseket... kb tali végén megölelt es ilyesmik voltak, amik nálam simán a barátság kategóriába beleesnek. Meg nyilván ha látott rólam egy szép képet, megdicsérte. Aztán egyszercsak full kiakadt, hogy padlón van, mert azt érzi, elkezdett belém szeretni, de én olyan szempontból közömbösen reagálok. Mondtam, hogy nem vagyok még túl az exemen, szóval most még ha akarnék, se tudnék feltétlen nyitni. Mindegy, valahogy folytatódott ez a barátság, ő közben összejött egy új lánnyal, akivel eleinte nagy volt a szerelem, aztán én később az exemmel újra összejöttem (igen, tudom, nem kellett volna, de nyilván akkor az érzelmek döntöttek). Aztán megint ugyanaz a sztori volt, ő pár hónap után szakított a barátnőjével, mi is szétmentünk az exemmel (ekkor már véglegesen), és akkor megint elkezdett közeledni... de valahogy részemről továbbra sem alakult semmi, így végül lezártuk, mert neki fájt a folamatos reménykedés. Lassan fél éve nem beszéltünk már
2021. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy volt. Férfiként, ha elenged az ember egy bókot, akkor a nők harmada azt gondolja, hogy az illető akar valamit.
2021. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

#2 érdekes nőkkel találkozhattál eddig.. vagy pedig csak te képzeled ezt bele. Nőként mondom, hogy egyáltalán nem igaz.


Nem kell félni ennyire a nőktől.

2021. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

#3: Nő vagy a gyk-n, 80% körüli/feletti pontozással. Az lenne a meglepő, ha nem állítanád be a nőket úgy átlagként jobbnak.

Nőkkel találkoztam. Nem érdekes nőkkel, hanem nőkkel. Mindenfélével. NEM írtam, hogy minden nő ilyen. Ott van, hogy a nők harmadánál tapasztaltam, hogy egy egyszerű bóknál is már azt hitték, hogy többet akar valaki.

És nem, amikor mástól hallottam vissza, hogy biztos akarok valamit, akkor ne adjuk már elő, hogy én képzeltem bele többet. Meg akkor sem, amikor egy sima haveri sörözés után rám írtak lányok, hogy érzik, hogy bejövök nekik, lehetne több is.

Azt meg főleg nem írtam sehol, hogy félnék a nőktől.

2021. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 Ez már csak fordított esetben rosszabb. Mikor jól megvagyunk a férfival, és én, nőként is meg merem magamnak engedni azt a szintet szavakkal is, amilyenben vagyunk.

Előfordult ilyen. A férfi úgy megrémült, hogy többet kezdek látni a kettőnk között lévő dologba, hogy visszafordíthatatlanul elkezdett romlani a kapcsolatunk.

Pedig én csak annyit engedtem meg magamnak amennyit ő is magának. Tovább sosem mentem.

2021. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 nem mondtam, hogy minden nő százas. Egy normális nőt simán meg tudsz dicsérni anélkül, hogy túlgondolja a gesztust.
2021. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!