Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönni anyám volt pasijával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni anyám volt pasijával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, a kérdés nagyon furán hangzik, de épp egy történetet írok, és a főszereplő az anyja volt szeretőjével jönne össze. Ez nem számít vérfertőzésnek, vagy hasonlónak, ugye?

2021. ápr. 14. 18:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem, szerintem nem, de erkölcsileg...hát... .
2021. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen, igen, erkölcsileg, morálisan mindenképp kifogásolható, ezzel tisztában vagyok én is 😅

De ha megköveteli a sztori, akkor nincs mit tenni :D

2021. ápr. 14. 18:55
 3/19 anonim válasza:
92%

Szia. Szerintem össze jöhet, mivel nem a vér szerinti apja. Erdekes történet szívesen elolvasnám :)

Hajrá

2021. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Gusztustalan, de nem vérfertőzés.
2021. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Semmilyen formában sem elítélendő, szerintem.
2021. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Miért ne?
2021. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Mielőtt történetet írsz, jó lenne úgy írnod, hogy tudod az alapokat. Vérfertőző, pedofil történeteket, vagy bármi ilyesmi "beteg" dolgot nyugodtan írhatsz erotikus történetben, de ugyanúgy rajzolhatsz is. Ezt a btk nem bünteti. Semmi bajod nem lesz ebből. Én is rengeteg vérfertőző történetet írok a netre, egyszerűen az emberek imádják. Külföldi literotica oldalon még több vérfertőző történet vagy mint itthon magyarul. Ez kell az embereknek.
2021. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Szerencsés fickó lesz Anyud pasija, ha belemegy :D
2021. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
nem feltétlen kifogásolandó erkölcsileg. Ha az anyánál jóval fiatalabb a férfi még az is lehet, a lányához jobban illik. így erkölcsileg no problem. max. az anya volt fiatalhajhászó vagy ilyesmi
2021. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A férfi egyébként az anyával egyidős, szóval a lány és a pasi kapcsolata lesz majd érdekes :D (de megjegyezném, hogy nem pedofília)


7-es válaszolónak pedig: nekem pont az a célom, hogy NE legyen vérfertőzés benne, az beteg dolog. Számomra már ez a szerelmi háromszög is eléggé súrolja a határt, főleg, hogy a pasi ugye sokkal idősebb, mint a főszereplő.

2021. ápr. 14. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!