Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose lesz senki, aki elfogad így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz senki, aki elfogad így?

Figyelt kérdés

A húszas éveim végén járok, válófélben, egy gyerekkel. Lehet valakinek a gyerek is gond lenne, de én most nem erre gondolok elsősorban.

Nem tervezek új kapcsolatot mostanában, viszont néha belegondolok a jövőbe, és mikor tükörbe nézek ez a kérdés fogalmazódik meg bennem: fogok én még kelleni valakinek? Talán még szexre sem.

Tudom nem a külső a minden, de félek, ha odáig jutunk egy pasival egyszer, inkább visszaadja rám adja a ruhát :) Nem vagyok egy csúnya nő. (Mások szerint sem) Nem vagyok világszépe, de mondjuk 10ből 7re értékelném az arcom. Ápolt vagyok, igényes, hosszú szőke hajam van. Viszont a testem megviselte a szülés és az azzal járó dolgok. Híztam 20 kg-ot, majd leadtam 30-at, aztán megint híztam 10-et. Most vagyok "normál" súlyban, 175 cm magasságomhoz 70 kg, bár leakarok menni 65re. (55-60 kg voltam a húszas éveim elején, de az túl vékony volt a magasságomhoz) De a bőrömön sajnos nagyon látszik a sok és hamar bekövetkezett súlyingadozás. Striás a hasam, ez nem is zavarna, hiszen szültem, majdnem mindenkinek ilyen utána. Nekem viszont a derekam is az, és a lábamon is repedt a bőr a belső combomtól egészen a térdhajlatomig. 2 évig szoptattam a gyermekem, így a nagy cicijeim is lógnak már csak, mint vmi tejeszacskó :) meg fehér csíkocskák vannak rajtuk is...Ruhában egyébként elégedett vagyok magammal, csinosnak érzem magam, de bikinit nem is merek felvenni, a lábamon iszonyatosan zavarnak a csíkok, amik persze nem km-ekről látszódnak, de en latom és félek, hogy nem fog senki sem elfogadni már ennyire striásan és narancsbőrösen. Szerintetek örökre egyedül maradok ezmiatt? El sem tudom képzelni hogy levetkőzzek más előtt újra, annyira elvette az önbizalmam ez a bőrhiba szinte mindenhol a testemen. Őszintén kérdem: így kéne nektek egy nő?


2021. ápr. 15. 23:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Juj látom senki sem akar megbántani 🙈

Hát akkor úgyis mindegy, még hozzáteszem azt is, hogy ruhában tényleg oké, de anélkül lötyög minden porcikám...

Nem baj, egyedül is megleszek végülis. :)

2021. ápr. 16. 00:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ezen. Senki sem tökéletes, főleg nem szülés után, 30 körül. Sokkal több esélyed van találni valakit, mint annak akin van +20kg.

Biztos találsz valakit aki imádni fog és szépen lassan úgyis alakulni fog az önbizalmad és önmagad elfogadása. Utólag arra fogsz gondolni, hogy butaság volt rágódni ezen.

Igen kéne.

2021. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Szinte mindenkire vár valaki.


Egyetlen fontos dolog, hogy légy tisztában az értékkel amit képviselsz.


Azaz, ha valaki elhízott, gerincferdüléses, csúnya arcszerkezetű, akkor ne arra számítson, hogy egy Calvin Klein model lesz a párja.

(Ugyan ez a gondolatmenet eljátszható belső értékkel, anyagiakkal és helyzetekkel)



Szóval a kérdés nem az, hogy lesz-e bárki aki elfogad, szépnek tart és szeret, hanem hogy te képes vagy-e olyan kompromisszumra, hogy egy olyan illetőnek esélyt adj aki ezt realisztikusan megadhatja neked.


Vagy ha nem tetszik, képes vagy-e változtatni önmagadon.

2021. ápr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
A férfiak nem olyan kritikusak velünk szemben, mint mi nőként a saját testünkkel szemben, szóval szerintem ne aggódj. Nekem nulla mellem volt és még így se futott el tőlem soha senki ruha nélkül. Azóta kicsit nagyobb, de olvasgatva az itteni férfiak álláspontját az se zavarná többségüket, ha két pattanás lenne.
2021. ápr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Írásod alapján kedves vagy,van célod is,ez már nagyon is jó.

Őszintén szólva én elfogadnálak,nyilván ahoz neked is el kellene engem.


23F

2021. ápr. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mátyás Richárd válasza:
Írtam neked 😊😉
2021. ápr. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

De igen a gyerek az egyik fő probléma.


kivétel ha teszem fel megelégszel csak szexkapcsolattal is.


De tegyük fel, hogy nem elégszel meg vele hanem több is kell, így a meglévő gyereket kompenzálni kell valamivel, egy jó külsővel mondjuk.


Több esélyed van ha 40 körüliekkel vagy kicsit a felettiekkel ismerkedsz vagy olyannal akinek gyereke is van.


Nem lesz egyszerű. Lehet, hogy évekig nem lesz senkid, lehet, hogy 20 évig, de lehet, hogy soha nem lesz senkid. De lehet, hogy 2 hét múlva lesz valakid.

Mindent be kell kalkulálni.

2021. ápr. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kevés férfi van, akit mindez taszítana. A gyerek már nagyobb hátrány.
2021. ápr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

"A férfiak nem olyan kritikusak velünk szemben, mint mi nőként a saját testünkkel szemben, szóval szerintem ne aggódj. Nekem nulla mellem volt és még így se futott el tőlem soha senki ruha nélkül."


Wow, az a nem olyan kritikus, hogy nem zavarja, hogy nem fekszel kés alá? Micsoda elfogadás, hogy létezhetsz beavatkozás nélkül, ezért azonnal szopás jár. /s

2021. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt a nem kellek senkinek mentalitást ha nem tudod abbahagyni az lesz az utolsó szög a koporsóban.

Inkábn fordits figyelmet arra h jó ember, jó társ legyél a megfelelő férfi számára. Egy önmagát lesajnáló, önmagáról lemondó nő nem vonzó. Hiába jönne egy ideális férfi ha állandóan azt érzed rajta és mondja is h ugyse kell senkinek, nem gondolom h ráugranál h deeee nekemigeeen. Ez a nők taktikája és a férfiak ugranak rá, viszont ezek közt nem lesz az akit te keresel.

2021. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!